Walbrzyszek.com

Spawacz

Telefon / kontakt:
75 306 1034 praca@arf.pl
Dodane:
25 kwietnia
Spawacz
Twój zakres obowiązków:
• Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją rysunkową i techniczną;
• Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich;
• Obsługa elektronarzędzi koniecznych przy spawaniu
• Dbanie o prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.
• Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.
• Przyjmowanie i zdawanie materiałów na stanowisku pracy
Wymagania:
• Wykształcenie minimum zawodowe.
• Znajomość technik i metod spawalniczych MIG MAG
• Uprawnienia spawalnicze minimum podstawowe.
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Praktyczna znajomość technologii obróbki metali.
• Znajomość rysunku technicznego.
• Duże zdolności manualne
• Umiejętność obsługiwania uniwersalnych przyrządów pomiarowych (miara, suwmiarka, itp.)
Oferta pracodawcy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Wdrożenie i szkolenie na stanowisku pracy.
• Praca w zakresie produkcji jednostkowej.
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Kucharz, Pomoc kuchenna Karpacz
Restauracja "U Ducha Gór" w Karpaczu zatrudni kucharzy i pomoce kuchenne. Możliwość zakwaterowania tel 512392437
Dam pracę-wczoraj, 16:00
Spawacz
Spawacz Twój zakres obowiązków: • Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją rysunkową i techniczną; • Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich; • Obsługa elektronarzędzi konieczny
Dam pracę-29 kwietnia
Opieka Bad Aibling od zaraz+premia
NOWA OFERTA- WYMIANA – OD 28.04.2024 NA 4-6 TYGODNI LOKALIZACJA – 83043 Bad Aibling – mieszkanie 70 m2 WYNAGRODZENIE - 1700-1950 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza) +
Dam pracę-24 kwietnia
Ślusarz-monter
OFERTA STANOWISKO ŚLUSARZ – MONTER W związku z ciągłym rozwojem Naszej Firmy do naszej siedziby w Podgórzynie poszukujemy kandydatów na stanowisko: ŚLUSARZ – MONTER Specyfikacja stan
Dam pracę-30 kwietnia
Sprzedawca
Zatrudnię sprzedawcę (warzywa-owoce), oraz pomoc magazynową tel.kont. po godz.18. 604528592
Dam pracę-23 kwietnia
Opieka Lorch - Waldhausen od 01.05.2024-2 TYG
Szukamy opiekunki z min.podstawami języka niemieckiego na wyjazd od 01.05.2024 na 2 tyg do pomocy podopiecznej w Lorch Waldhausen (okolice Sttutgartu)- podmiana stałej opiekunki , która jedzie na u
Sprzedawca na straganie owocowo warzywnym J.G.
Poszukuję energicznej osoby do pracy na straganie z owocami i warzywami w centrum Jeleniej Góry. Praca od poniedziałku do soboty w godzinach 8-18, praca od 6 maja. Jeśli lubisz kontakt z klientam
Dam pracę-25 kwietnia
Ślusarz
Ślusarz Twój zakres obowiązków: • Wykonywanie elementów, półproduktów na podstawie dokumentacji technicznej. • Obsługa urządzeń maszyn do obróbki mechanicznej stali, • Dbanie o p
Dam pracę-1 maja
Fugowanie_ Belgia_ Praca za granicą
Poszukuje dwóch doświadczonych osób do fugowania fasady na własnej działalności, A1. Praca w okolicach Deinze - Kortrijk - Bruksela# Belgia. Wynagrodzenie 25 euro/h. tel. 510 926 234