Walbrzyszek.com

Sprzedawca na straganie owocowo warzywnym J.G.

Dodane:
25 kwietnia
Poszukuję energicznej osoby do pracy na straganie z owocami i warzywami w centrum Jeleniej Góry. Praca od poniedziałku do soboty w godzinach 8-18, praca od 6 maja. Jeśli lubisz kontakt z klientami, jesteś odpowiedzialny, masz skończone przynajmniej 19 lat i szukasz pracy sezonowej dołącz do mojego zespołu. Oferuję prace od 1 miesiąca do 3 miesięcy, wynagrodzenie od 22 do 25 złotych na rękę za godzinę.

OBOWIĄZKI:
*obsługa klientów na straganie
*układanie i prezentacja produktów
*utrzymywanie porządku
*dbałość o jakość towarów

WYMAGANIA:
*sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków
*komunikatywność
*dyspozycyjność
*mile widziane doświadczenie (nie jest to wymóg konieczny)

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą propozycją pracy, prześlij mi swoje CV na adres email kuliczka@interia.pl, lub skontaktuj się telefonicznie 734404448.
Czekam na Ciebie

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Barman/Barmanka
Do nowej restauracji włoskiej w Staniszowie poszukujemy osób na stanowisko Barman / Barmanka Zakres obowiązków: ⁃ Profesjonalna obsługa Gości w restauracji (na barze) zgodnie z obowi
Dam pracę-2 maja
Zlecę wykonanie przyłącza kanalizacji - Szklarska
Zlecę wykonanie przyłącza kanalizacji i wody do budynku według uzgodnionego projektu w Szklarskiej Porębie..
Dam pracę-27 kwietnia
PRACA Hotel 4* w Świeradowie-Zdroju
Park Hotel KUR&SPA w Świeradowie-Zdroju poszukuje osób na stanowisko: KUCHARZ ŚNIADANIOWY: Praca na umowę o pracę w godzinach: 7:00-15:00 Zakres obowiązków: * Przygotowywanie śniadań
Dam pracę-24 kwietnia
Pracownik biurowy - j.niemiecki
Praca biurowa - j.niemiecki Jelenia Gȯra / Cieplice Firma Sedilog Sp. z o.o. świadczy usługi w dziedzinie transportu, logistyki oraz montażu mebli. Ze względu na rozwój firmy, poszukujemy p
Dam pracę-30 kwietnia
Pracownik biurowy
Seidorf Mountain Resort poszukuje pracownika na stanowisko biurowe. Praca od poniedziałku do piątku plus każdy 1. dzień miesiąca. Oferujemy umowę o pracę i dobre zarobki. Wpisywanie płatności
Dam pracę-29 kwietnia
Pracownik biurowy - j.francuski
Firma Sedilog Sp. z o.o. świadczy usługi w dziedzinie transportu, logistyki, pomiarów 3D oraz montażu mebli. Ze względu na rozwój firmy, poszukujemy pracowników biurowych – dysponentów z dob
Dam pracę-1 maja
Opieka Lorch - Waldhausen od 01.05.2024-2 TYG
Szukamy opiekunki z min.podstawami języka niemieckiego na wyjazd od 01.05.2024 na 2 tyg do pomocy podopiecznej w Lorch Waldhausen (okolice Sttutgartu)- podmiana stałej opiekunki , która jedzie na u
Dam pracę-23 kwietnia
Pracownik produkcyjny - Radomierz /Jelenia Góra
Motherson jest międzynarodową firmą, skoncentrowaną na ludziach obsługującą zróżnicowane branże oferującą szeroki wachlarz produktów i usług, jako 22 największy dostawca podzespołów m
Pokojowa. Praca w schronisku "Samotnia"
Schronisko górskie „Samotnia” w Karpaczu poszukuje osoby do pracy na stanowisku pokojowej. Do głównych obowiązków należy utrzymanie czystości i porządku w pokojach, łazienkach oraz innych
Dam pracę-25 kwietnia