Walbrzyszek.com

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Dodane:
16 września
Marazzi Poland - Piechowice (Jelenia Góra)

Firma Marazzi Poland sp. z o.o. poszukuje dynamicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Magazynier - Operator Wózka Widłowego. Poszukujemy kandydata z doświadczeniem w obszarze magazynowania, który będzie odpowiedzialny za skuteczne zarządzanie ruchem towarów przy użyciu wózka widłowego.

Wymagania:
- Posiadanie ważnego uprawnienia do obsługi wózka widłowego
- Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
- Znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w magazynie
- Sprawność fizyczna i umiejętność obsługi sprzętu magazynowego
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym (dwie zmiany)

Obowiązki:
- Obsługa wózka widłowego do przenoszenia, składowania i przemieszczania towarów
- Wsparcie procesu załadunku i rozładunku dostaw
- Prowadzenie bieżącej dokumentacji magazynowej
- Utrzymywanie porządku w miejscu pracy zgodnie z obowiązującymi standardami
- Współpraca z zespołem magazynowym w celu efektywnej organizacji pracy

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Przyjazne środowisko pracy
- Możliwość korzystania z pakietu socjalnego (opieka medyczna, karta sportowa, itp.)
- Szkolenia i rozwój zawodowy

Wyślij do nas swoje CV pod adres HR@marazzi.pl

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekun/opiekunka do seniorki - bez transferu!
Termin : od 25/09/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Schlier Status: zastępstwo Numer oferty: K/01659 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki lub opiekuna z komunikatywną znajomośc
Dam pracę-11 września
Zatrudnimy - pracownik produkcji
Firma MAR-MAT zajmująca się produkcją komponentów dla branży Automotive, AGD oraz branży kosmetycznej poszukuje osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI Obowiązki: realizacja dziennych pl
Dam pracę-12 września
1700€ Opiekunka do miłej seniorki - bez transferu
Termin : od 02/10/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Großalmerdoe Status: zastępstwo Numer oferty: K/01657 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością ję
Magazynier
Hurtownia Optyczna zatrudni Osobę na stanowisko Magazyniera Wymagania : dobra znajomość MS Office, komunikatywność ,szybkość, precyzja. Obowiązki: przyjmowanie dostaw towaru ,planowa
Dam pracę-10 września
Dekarza
Pilnie przyjmę dekarza Bardzo atrakcyjne warunki
Praca przy elewacji
Przyjmę do pracy przy elewacjach budynków , tylko osoby z doświadczeniem. Zapewniam pracę również na zimę. Więcej informacji udzielę telefonicznie
Dam pracę-16 września
Pracownik porządkowy z orzeczeniem - Jelenia Góra
Grupa Kapitałowa Clar System to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 10 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Ob
Dam pracę-dziś, 11:00
Lakiernik konstrukcji stalowych
Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzi
Przyjmę do pracy
Mechanika i blacharza samochodowego przyjmę od zaraz. Doświadczenie minimum podstawowe.
Dam pracę-wczoraj, 11:57