Walbrzyszek.com

Magazynier

Telefon / kontakt:
makowski@blick-punkt.pl
Dodane:
10 września
Hurtownia Optyczna zatrudni Osobę na stanowisko Magazyniera
Wymagania : dobra znajomość MS Office, komunikatywność ,szybkość, precyzja.
Obowiązki:
przyjmowanie dostaw towaru ,planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowe , rozkładanie towaru , przygotowywanie zamówień do wysyłki , sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z fakturą , sprawdzanie stanów magazynowych, inwentaryzacja magazynu , współpraca z innymi działami firmy, wspieranie pracy innych magazynierów
Oferujemy:
umowa o pracę, praca w młodym zespole,,

Więcej z kategorii Dam pracę

Pomoc kuchenna / zmywak
W związku z dynamicznym rozwojem, przyjmiemy do zespołu na stanowisko POMOC KUCHENNA / ZMYWAK - posiadasz doswiadczenie? - szukasz stabilnego zatrudnienia ? - szukasz pracy w zgranym zespole
Dam pracę-6 września
Pracownik Produkcji- montaż
Firma Meinert Sp. z o.o. w Jeleniej Górze zatrudni od zaraz osoby do montażu wiązek kablowych. System pracy 2 zmianowy. Meinert Sp. z o.o. spółka córka firmy ARCUS Components GmbH produkuje lam
Dam pracę-przedwczoraj, 11:00
Kierownik restauracji a'la carte
Kierownik restauracji a'la carte Do obowiązków Kierownika restauracji a'la carte należy : zatwierdzanie grafiku i nadzorowanie obecności pracowników, rekrutacja nowego persone
Dam pracę-11 września
Zatrudnie blacharza, lakiernika, mechanika
Szukam osoby, która pomoże nam w naprawieniu kabiny w ciężarówce Scanii. Potrzebujemy kogoś kto potrafi, podklepac, zaszpachlowac naprawiana kabinę. Maciejowa zapraszam.
Dam pracę-wczoraj, 22:29
Specjalista ds. Kosztorysowania
AxPro Concept Sp. z o.o. producent i dostawca pokryć podłogowych, lider rynku w dostarczaniu do inwestycji, budowy, modernizacji hoteli, biur i statków pasażerskich, poszukuje kandydata na stanowi
Opiekunka od zaraz/1900 euro
Do opieki jest 86-letnia Pani Elfriede , waży ok. 50 kg, ma 150 cm wzrostu. Pani ma przyznany 5 stopień niepełnosprawności. 2 razy w tygodniu przychodzi dyplomowana pielęgniarka, od 08:00 do
Dam pracę-10 września
Opiekun do prywatnego Domu Seniora w Sosnówce
Prywatny Dom Opieki w Sosnówce zatrudni opiekunkę osób starszych. Miejsce pracy: Park seniora, ul.Liczyrzepy 36, Sosnówka Wymiar etatu: pełny etat Wynagrodzenie: 5300zł Wymagania: ty
Dam pracę-wczoraj, 9:00
Oś. Wczasowy w Przesiece zatrudni do sprzątania
Zatrudnię od zaraz panią do sprzątania pokoi oraz powierzchni wspólnych w Ośrodku Wczasowy w Przesiece . Wymagane doświadczenie w sprzątaniu . Wynagrodzenie 25zł za godzinę na rękę .
Dam pracę-15 września
Opiekunka z podstawowym niemieckim do seniora
Termin : od 03/10/2024 Język : podstawowy, komunikatywny, dobry Miejscowość: Steinfurt Status: zastępstwo Numer oferty: K/01367 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z podstawową, komu
Dam pracę-12 września