Walbrzyszek.com

Konstruktor-technolog

Dodane:
18 kwietnia
Firma Dolfamex Sp. z o.o. producent narzędzi skrawających zatrudni pracownika na stanowisko konstruktora-technologa.

Główny zakres obowiązków:
- konstruowanie i opracowywanie technologii produkcji narzędzi skrawających,
- przygotowanie danych technicznych do wyceny narzędzi specjalnych,
- wdrażanie nowych wyrobów: konstruowanie i badanie prototypów,
- usprawnianie procesów technologicznych.

Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
- znajomość rysunku technicznego,
- znajomość oprogramowania: Auto CAD, Solid Edge lub podobne,
- samodzielność w działaniu, komunikatywność, dokładność, sumienność.

Firma oferuje:
- stabilne zatrudnienie,
- rozwój umiejętności wymaganych na stanowisku pracy,
- wsparcie profesjonalnego zespołu,
- nowoczesne narzędzia pracy.

Oferujemy umowę o pracę, świadczenia z ZFŚS oraz inne świadczenia pracownicze. CV proszę przesyłać na email: praca@dolfamex.com.pl z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych - RODO.

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Do 1750€+100€ bonusu - Opiekunka do seniora !
Termin : od 27/04/2024 Język : komunikatywny, dobry Miejscowość: Steinfurt Status: zastępstwo Numer oferty: K/01367 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z komunikatywną lub dobrą zna
Dam pracę-25 kwietnia
Spawacz
Spawacz Twój zakres obowiązków: • Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją rysunkową i techniczną; • Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich; • Obsługa elektronarzędzi konieczny
Masażysta/Masażystka/Terapeuta
Jelenia Struga MEDICAL SPA Hotel dla dorosłych poszukuje osoby do pracy na stanowisku masażysta, terapeuta. Oferujemy: • Zatrudnienie na umowę o pracę • Wysokie wynagrodzenie • Dogodne
Dam pracę-19 kwietnia
Kierowca do restauracji
Restauracja Hanoi w Jeleniej Górze zatrudni kierowcę do pracy na stałe - praca od 10:00 do 22:00, w systemie dwa dni pracy, dwa dni wolne. Więcej informacji pod numerem telefonu 536717908
Pracownik biurowy
Seidorf Mountain Resort poszukuje pracownika na stanowisko biurowe. Praca od poniedziałku do piątku plus każdy 1. dzień miesiąca. Oferujemy umowę o pracę i dobre zarobki. Wpisywanie płatności
Dam pracę-przedwczoraj, 19:36
Doświadczony Pracownik Budowlany
Dam pracę dobrze płatną, szukam pracownika z doświadczeniem budowlanym, elewacje ,dach .
Dam pracę-22 kwietnia
Asystent Menedżera Jakości
„Rauschert” Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Mysłakowicach jest firmą z kapitałem niemieckim o długoletniej tradycji w produkcji ceramiki technicznej. Produkty z naszego zakładu w Mysłakowicac
Dam pracę-23 kwietnia
Pracownik utrzymania czystości
Germania Mint poszukuje osoby na stanowisko: PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI Miejsce pracy: Jelenia Góra CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ? - Wykonywaniem codziennych prac porządkowych. - Sprząta
Dam pracę-18 kwietnia
Ślusarz
Ślusarz Twój zakres obowiązków: • Wykonywanie elementów, półproduktów na podstawie dokumentacji technicznej. • Obsługa urządzeń maszyn do obróbki mechanicznej stali, • Dbanie o p
Dam pracę-przedwczoraj, 8:32