Ogłoszeń: 2832   Czytających: 14641
Walbrzyszek.com

Działka 2233m² Staniszów, widok na góry

Telefon / kontakt:
Dodane:
dziś, 22:07
Działka z potencjałem – Staniszów, gm. Podgórzyn | 2233 m² | NOWA CENA! 345 000 zł brutto (23% VAT)

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 2233 m², położonej w malowniczym Staniszowie, w gminie Podgórzyn, powiat karkonoski, woj. dolnośląskie.

Lokalizacja

Nieruchomość znajduje się w spokojnej części miejscowości, z dogodnym dojazdem drogą asfaltową (ostatnie metry – drogą utwardzoną).
Działka jest bardzo dobrze nasłoneczniona, a jej ogromnym atutem jest panoramiczny widok na góry, który jest gwarantowany – dzięki sąsiedztwu linii energetycznej zabudowa w tym kierunku jest trwale wykluczona.
Na działce przepływa woda w rowie melioracyjnym, co podnosi jej walory krajobrazowe i rekreacyjne.

Media:

woda – na działce,

prąd – na działce,

kanalizacja – do przyłączenia,

gaz – w drodze, do przyłączenia.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego – oznaczenie: 3 MN

przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,

dopuszcza się zabudowę mieszkalno-usługową, szczególnie przy drodze powiatowej (1KDZ),

maksymalna wysokość zabudowy: 2 kondygnacje + poddasze,

MPZP – brak konieczności występowania o warunki zabudowy.

Gotowa analiza chłonności – potencjał inwestycyjny

Działka posiada wykonaną analizę chłonności, która potwierdza możliwość realizacji dwóch budynków jednorodzinnych dwulokalowych
(łącznie 4 lokale mieszkalne).
Powierzchnia zabudowy: 326,9 m²
Analiza do wglądu podczas prezentacji.

Cena: 345 000 zł brutto (z 23% VAT)

Cena netto: 280 487,80 zł

VAT (23%): 64512, 20 zł

Cena netto za m²: ok. 125,63 zł

Dla dewelopera: możliwość pełnego odliczenia VAT
Dla osoby prywatnej: brak podatku PCC 2% = oszczędność 6 900 zł

 Ofertę prowadzi Michał Gosk, tel. 789 220 230
Nr ogłoszenia: 1867831 Ważne do: 2026-06-01 22:07:03

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Sprzedam działkę

Grunt rolny 10 ha
Do sprzedaży grunt rolny, na łącznie 3 działkach, graniczacych ze sobą w miejscowości Sokołowiec, gmina Rząśnik. Usytuowane na lekko pochylonym terenie, z bardzo dobrym dojazdem , z drogi asf
Sprzedam działkę-5 maja
Działki budowlane w Kromnowie
Tylko u Nas atrakcyjnie położone dwie duże działki budowlane o powierzchniach 5188 m2 w pięknym miejscu w Miejscowości Kromnów. Usytuowane przy drodze asfaltowej, lekko nachylone, z dostępem d
Sprzedam działkę-13 maja
Działka budowlana-pozwoleniem na budowe-1620m2
Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania działkę budowlaną usytuowaną w Dziwiszowie. Działka o pow. 1620 m2 zlokalizowana jest na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Teren bardz
Sprzedam działkę-11 maja
Przesieka. Sprzedam działkę 1,1 ha
Przesieka. Unikalna działka gruntu o powierzchni 1,1 ha oznaczona w MPZP symbolem RZ- tereny otwarte obejmujące użytki rolne. 1. zachowanie istniejącej zabudowy, jej modernizacji i adaptacji do
Sprzedam działkę-11 maja
Leszczyniec działki z widokiem
Działki budowlane w miejscowości Leszczyniec od 1100-1400m2 125pln/m2 brutto vat23. Przykładowa działka 1100m2 cena 137500. Leszczyniec znajduje się około 10 km od Kamiennej Góry oraz ok. 30 km
Sprzedam działkę-10 maja
Ostatnie 2 działki budowlane 80 zł/m2
Twoje miejsce na dom w otoczeniu natury – Młyńsko Wyobraź sobie poranki z widokiem na zieleń, ciszę i przestrzeń tylko dla siebie… Właśnie takie możliwości dają te działki. Na sprz
Sprzedam działkę-5 maja
Wojcieszów, działka rolna 9200m2, 30.000,-
Wojcieszów. Działka rolna , pow. 9200 m2, 30.000,-zł Nieruchomości Karkonoskie tel. 601-55-64-94
Sprzedam działkę-11 maja
Wojcieszyce: Działka 7300 m² MPZP
Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje nieruchomość gruntową położoną w Wojcieszycach (gmina Stara Kamienica). Działka łączy funkcję budowlaną z terenem przewidzianym pod przyszłą infras
Sprzedam działkę-dziś, 14:00
Wojcieszów, działka rolna 9200m2, 30.000,-
Wojcieszów, działka gruntu rolnego, 9200 m2, 30.000,-zł Nieruchomości Karkonoskie Tel. 601-55-64-94
Sprzedam działkę-12 maja
© 2002-2026 Highlander's Group