Walbrzyszek.com

Spawacz

Telefon / kontakt:
75 306 1034 praca@arf.pl
Dodane:
5 maja
Spawacz
Twój zakres obowiązków:
• Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją rysunkową i techniczną;
• Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich;
• Obsługa elektronarzędzi koniecznych przy spawaniu
• Dbanie o prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.
• Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.
• Przyjmowanie i zdawanie materiałów na stanowisku pracy
Wymagania:
• Wykształcenie minimum zawodowe.
• Znajomość technik i metod spawalniczych MIG MAG
• Uprawnienia spawalnicze minimum podstawowe.
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Praktyczna znajomość technologii obróbki metali.
• Znajomość rysunku technicznego.
• Duże zdolności manualne
• Umiejętność obsługiwania uniwersalnych przyrządów pomiarowych (miara, suwmiarka, itp.)
Oferta pracodawcy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Wdrożenie i szkolenie na stanowisku pracy.
• Praca w zakresie produkcji jednostkowej.
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Brygadzista produkcji Germania Mint
Germania Mint poszukuje osoby na stanowisko: BRYGADZISTA PRODUKCJI Miejsce pracy: Jelenia Góra CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ? - Realizacją planu produkcyjnego. - Delegowaniem i kontrolowan
Dam pracę-16 maja
Pracownik produkcji - meble kuchenne - Niemcy
Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego młodego zespołu w najnowocześniejszym zakładzie produkującym meble kuchenne w północnych Niemczech. Oczekujemy: Ukończone szkolenie zawodow
Dam pracę-10 maja
Pizzerman
Nowy obiekt na mapie Staniszowa, poszukuje Pizzerman. Zakres obowiązków: - Przygotowywanie ciasta, półproduktów do pizzy neapolitańskiej - Monitorowanie czasu pieczenia i regulowanie tempe
Dam pracę-13 maja
Opieka Kolbemoor od ok 10.05.2024
NOWA OFERTA – Ok 10.05.2024 NA 6-8 TYGODNI LOKALIZACJA – 83059 Kolbermoor – dom 122 m2 WYNAGRODZENIE - 1800-2200 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza) ZAKWATEROWANI
Dam pracę-5 maja
Operator Stacji Uzdatniania Wody
Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. zatrudni Operatora Stacji Uzdatniania Wody w Oddziale Spółki w Szklarskiej Porębie Wymagania niezbędne: • wykształcenie min. zawodo
Dam pracę-przedwczoraj, 8:28
Zastępstwo - Opiekunka do seniora; 1800€
Termin : od 24/05/2024 Język : komunikatywny, dobry Miejscowość: Melle Status: zastępstwo Numer oferty: K/01503 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z komunikatywną lub dobrą znajomo
Dam pracę-8 maja
Pokojowa w Karpacz os skalne
Pokojowa w małym pensjonacie na cały lub pół etatu Dobre warunki Kontakt 722337000
Pomoc kuchenna, Kelnerka - Sosnówka
Restauracja w Sosnówce zatrudni kelnerkę/kelnera i pomoc kuchenną. Praca w godzinach od 11 do 19/20, elastyczny grafik, forma zatrudnienia do ustalenia. Zapraszamy do kontaktu osoby mobilne
Operator Pieca
Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku jest zagwarantowanie zgodności płytki po wypale, przestrzegając standardów jakości i ilości. Obowiązki: • Bieżące monitorowanie płytki po wyp
Dam pracę-7 maja