OgÅ‚oszeÅ„: 3350   CzytajÄ…cych: 5054
Walbrzyszek.com

Åšlusarz

Telefon / kontakt:
75 306 1034 praca@arf.pl
Dodane:
6 maja
Åšlusarz
Twój zakres obowiązków:
• Wykonywanie elementów, półproduktów na podstawie dokumentacji technicznej.
• Obsługa urządzeń maszyn do obróbki mechanicznej stali,
• Dbanie o prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.
• Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.
• Przyjmowanie i zdawanie materiałów na stanowisku pracy
Wymagania:
• Wykształcenie minimum zawodowe.
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Praktyczna znajomość technologii obróbki metali.
• Znajomość rysunku technicznego.
• Duże zdolności manualne
• Umiejętność obsługiwania uniwersalnych przyrządów pomiarowych (miara, suwmiarka, itp.)
Oferta pracodawcy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Praca w zakresie produkcji jednostkowej.
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
Nr ogłoszenia: 1792126 Ważne do: 2024-05-20 08:02:04

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Specjalista ds. Rezerwacji_ pół etatu !
Firma prowadzi rekrutację na stanowisko: SPECJALISTA DS. REZERWACJI Miejsce pracy: Mysłakowice (ok. Jeleniej Góry) Zadania: -wprowadzanie danych rezerwacyjnych do systemu -praca na bazie da
Dam pracÄ™-10 maja
Hotel Kyriad Karkonosze *** Recepcjonista/-ka
Recepcjonista/Recepcjonistka Kyriad Karkonosze Opis stanowiska • Dbałość o pozytywny wizerunek hotelu, • Bezpośredni kontakt z gośćmi oraz profesjonalna obsługa spraw związanych z po
Dam pracÄ™-14 maja
Spawacz
Spawacz Twój zakres obowiązków: • Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją rysunkową i techniczną; • Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich; • Obsługa elektronarzędzi konieczny
Dam pracÄ™-6 maja
Praca sprzedawcy w sklepie z odzieżą —> Karpacz
Firma z branży odzieżowej poszukuje sprzedawcy do sklepu z odzieżą lniana w Karpaczu. Praca na 1/2 etatu. Mile widziane doświadczenie w handlu. Atrakcyjne warunki.
Dam pracÄ™-15 maja
Pracownik fizyczny do wynoszenia mebli
Potrzebuję na jutro tj. ŚRODA 15 maja 2 osoby do wynoszenia mebli z 4 piętra w bloku na Zabobrzu, dwóch łóżek, worków ze śmieciami. Brak windy. Tylko trzeźwe osoby i nie na kacu. Proszę o s
Dam pracÄ™-14 maja
Operator frezarki numerycznej CNC
Operator frezarki numerycznej CNC Twój zakres obowiązków: • Obsługa frezarki numerycznej (). • Wykonywanie detali na maszynie według powierzonej dokumentacji. Ustawienie detalu na stole m
Dam pracÄ™-5 maja
Masażystka/ta
Hotel Jakuszyce zatrudni lub podejmie współpracę z osobą do pracy w gabinecie SPA CV na adres: biuro@hoteljakuszyce.pl
Dam pracÄ™-13 maja
Pracownik w Sklepie Outdoorowym w Szklarskiej Porębie
Poszukujemy osoby do pracy w sklepie outdoorowym ( odzież i obuwie turystyczne ) w Szklarskiej Porębie . Zatrudnimy na umowę o pracę . Oferujemy dobre warunki pracy i płacy. Prosimy o przesyłani
Dam pracÄ™-10 maja
Pizzerman
Nowy obiekt na mapie Staniszowa, poszukuje Pizzerman. Zakres obowiązków: - Przygotowywanie ciasta, półproduktów do pizzy neapolitańskiej - Monitorowanie czasu pieczenia i regulowanie tempe
Dam pracÄ™-13 maja
© 2002-2024 Highlander's Group