OgÅ‚oszeÅ„: 3350   CzytajÄ…cych: 4553
Walbrzyszek.com

Malarz, lakiernik przemysłowy

Telefon / kontakt:
75 306 1034 praca@arf.pl
Dodane:
6 maja
Malarz, lakiernik przemysłowy
Opis stanowiska:
• Malowanie konstrukcji stalowych i elementów metodą hydrodynamiczną
• Realizacja procesów malarskich zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i jakościową
• Malowanie w komorze lakierniczej,
• Obsługa pomp lakierniczych,
• Przygotowanie farb przed malowaniem,
• Sprawdzenie jakości przygotowanych wyrobów przed malowaniem i weryfikacja powłok lakierniczych w procesie i po.
Wymagania:
• Umiejętność malowania metodą hydrodynamiczną
• Doświadczenie w pracy na stanowisku malarza
• Prawidłowe przygotowanie zabezpieczenie i sprawdzenie elementów przed malowaniem.
• Zaangażowanie w pracę
• Dokładność
Oferta pracodawcy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Wdrożenie i szkolenie na stanowisku pracy.
• Praca w zakresie produkcji jednostkowej.
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
Nr ogłoszenia: 1792130 Ważne do: 2024-05-20 08:05:43

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Kucharz do Restauracji w Cieplicach
Restauracja Grande Roma w Cieplicach zatrudni kucharza na pełen etat. Zadania: - przygotowywanie posiłków zgodnie z obowiązującymi recepturami, - dbanie o jakość i walory smakowe potraw, -
Dam pracÄ™-16 maja
KierowcÄ™ busa zatrudniÄ™
Młodego pojętnego po szkole średniej zatrudnię
Dam pracÄ™-16 maja
Kierowca
Kierowca wywrotka doświadczenie.
Dam pracÄ™-7 maja
Opiekunka do samodzielnej seniorki - 1750€
Termin : od 27/05/2024 JÄ™zyk : dobry, bardzo dobry Miejscowość: Bünde Status: zastÄ™pstwo Numer oferty: K/01569 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z dobrÄ… lub bardzo dobrÄ… znajomoÅ
Dam pracÄ™-15 maja
Praca dla murarza- Belgia
Szukam murarza z doświadczeniem do pracy w Belgii. Potrzebna własna firma i druk A1. Mieszkanie zapewnione. Atrakcyjne zarobki. Proszę dzwonić na numer tel 0032 465 74 40 51
Dam pracÄ™-6 maja
Elektromechanika maszyn i urządzeń
ZatrudniÄ™.Wysokie wynagrodzenie.
Dam pracÄ™-16 maja
Pracownik ochrony - Jelenia Góra
Grupa Kapitałowa Clar System to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 10 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Należ
Dam pracÄ™-5 maja
Pracownik produkcyjny - Radomierz /Jelenia Góra
Motherson jest międzynarodową firmą, skoncentrowaną na ludziach obsługującą zróżnicowane branże oferującą szeroki wachlarz produktów i usług, jako 22 największy dostawca podzespołów m
Dam pracÄ™-9 maja
Opiekunka do małżeństwa/2100 euro
Do opieki jest Małżeństwo: 91-letnia pani Edeltraud , waży 83 kg, ma 168 cm wzrostu. 92-letni pan Karl-Heinz, waży 92 kg, ma 172 cm wzrostu. Jednostki chorobow
Dam pracÄ™-14 maja
© 2002-2024 Highlander's Group