Ogłoszeń: 3169   Czytających: 8481
Walbrzyszek.com

Kierownik działu utrzymania ruchy

Telefon / kontakt:
75 306 1034 praca@arf.pl
Dodane:
26 kwietnia
Kierownik działu utrzymania ruchy.
• Opis stanowiska:
• Organizacja i nadzór działu utrzymania ruchu (dział napraw i remontów, dział eteryczny, dział obsługi cynkowni)
• Utrzymanie dostępności i sprawności maszyn, urządzeń i instalacji w fabryce
• Przygotowanie planów i przeprowadzenie przeglądów technicznych, maszyn i urządzeń i instalacji
• Nadzór nad urządzeniami dozorowymi
• Uczestnictwo, w procesach inwestycyjnych (prowadzenie inwestycji w aspektach technicznych)
• Zarządzanie zespołem pracowników utrzymania ruchu, w tym delegowanie obowiązków, monitorowanie postępów prac oraz dbanie o motywację i rozwój pracowników
• Wdrażanie standaryzacji w obrębie obszaru utrzymania ruchu.
• Współpraca z wydziałami produkcyjnymi w procesie optymalizacji produkcji.
• Analiza bieżących wskaźników i rekomendacja działań mających na celu poprawę ich efektywności.
• Tworzenie i nadzorowanie działań prewencyjnych w obszarze utrzymania ruchu.
• Nadzór nad dokumentacją techniczną i przeglądami konserwacyjnymi urządzeń oraz instalacji i budynków.
• Nadzór nad magazynem części i materiałów eksploatacyjnych.
• Wprowadzenie i rozwijanie narzędzi informatycznych do zarządzania utrzymaniem sprawności parku maszynowego fabryki

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu.
• Znajomości zasad związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń
• Umiejętności zarządzania zespołem utrzymania ruchu
• Doskonałej organizacji pracy oraz umiejętności planowania i koordynacji działań
• Znajomości norm i przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy
• Umiejętności analizy awarii i podejmowania działań zapobiegawczych
• Doskonałych umiejętności komunikacyjnych oraz pracy w zespole
• Gotowości do podejmowania decyzji oraz elastyczności w działaniu
• Wykształcenia technicznego, preferowane kierunki związane z mechaniką, elektryką, automatyką
• Mile widziany język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym
Nr ogłoszenia: 1791277 Ważne do: 2024-05-10 10:53:35

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Kucharz. Praca w Karpaczu w schronisku "Samotnia"
Schronisko górskie „Samotnia” nad Małym Stawem w Karkonoszach, poszukuje osób samodzielnych i zaangażowanych w pracę na stanowisku Kucharza. Oferujemy stałe i pewne wynagrodzenie oraz wyży
Dam pracę-25 kwietnia
Zatrudnię do koszenia
Zatrudnię mężczyznę do koszenia trawników i innych prac porządkowych. Konieczne jest posiadanie prawa jazdy kat. B. Praca od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.00 do około 15:00-16:00. St
Dam pracę-4 maja
Recepcjonistka/Recepcjonista Karpacz
Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner. Do naszego młodego, otwarteg
Zbrojarz betoniarz
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną z Jeleniej Góry , która specjalizuje się w tworzeniu przestrzeni betonowych, gdzie zabawa łączy się z naturą i nowoczesną architektur
Dam pracę-2 maja
Gastronomia - Kelner / Kelnerka
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób, chętnych do pracy na stanowisko KELNER/KELNERKA. Jeżeli łączysz zamiłowanie do dobrego jedzenia i sympatię do ludzi. Szukamy właśnie Ciebie!
Dam pracę-wczoraj, 17:14
Kelner/ka Jelenia Góra pełen etat lub weekendy
Rozwijamy się! Z powodu poszerzenia zakresu naszej działalności rozpoczynamy rekrutację na stanowisko kelner/ka! Poszukujemy osoby z doświadczeniem na danym stanowisku. Interesuje nas współp
Dam pracę-wczoraj, 13:00
Opieka Kolbemoor od ok 10.05.2024
NOWA OFERTA – Ok 10.05.2024 NA 6-8 TYGODNI LOKALIZACJA – 83059 Kolbermoor – dom 122 m2 WYNAGRODZENIE - 1800-2200 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza) ZAKWATEROWANI
Zlecę podwieszenie sufitu gk
Zlecę podwieszenie sufiu gk wraz z obróbką.Łączna ilość powierzchni Ok 200m2. Karpacz ul. Pusta 2
Dam pracę-1 maja
Pomocnik dekarza
Zatrudnię pomocnika z doświadczeniem pracach na dachu .
Dam pracę-30 kwietnia