Walbrzyszek.com

Sprzątanie biura - Mysłakowice

Dodane:
9 września
Poszukujemy osoby chętnej do sprzątania biura w Mysłakowicach. Praca dwa razy w tygodniu (cały dzień).

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- Wymagane prawo jazdy

Warunki pracy:

- umowa zlecenie lub działalność gospodarcza

Obowiązki: Sprzątanie biura

kontakt tel. 513 491 308

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Berlin! Opiekunka do samodzielnej seniorki - 1650€
Termin : od 29/09/2024 Język : dobry Miejscowość: Berlin Lichtenfelde Status: zastępstwo Numer oferty: K/01562 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą znajomością j
Dam pracę-10 września
Kucharz bufetowy Karpacz
Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner oraz komfortowe apartamenty z pry
Dam pracę-przedwczoraj, 14:41
Koordynator ds. Sprzedaży
AxPro Concept Sp. z o.o. producent i dostawca pokryć podłogowych oraz innych elementów wyposażenia wnętrz, do inwestycji hotelowych, biur i statków pasażerskich poszukuje osoby na stanowisko:
Dam pracę-dziś, 15:11
Zatrudnię do sklepu na pół etatu
Zatrudnię pracownika na pół etatu do sklepu ogólnospożywczego w Cieplicach. Więcej informacji SMS. Zapraszam do kontaktu
Dam pracę-12 września
Kucharz à la carte Karpacz
Dam pracę-przedwczoraj, 14:49
Pracownik techniczny
Seidorf Mountain Resort sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Pracownik techniczny Zakres obowiązków: wszelkie prace naprawcze oraz eksploatacyjne w pomieszczeniach zamkniętych jak i na ze
Dam pracę-11 września
Pracownik Działu Technicznego Karpacz
Dam pracę-16 września
Opiekunka ze słabszym niemieckim od zaraz
Do opieki jest 86-letnia Pani Elfriede , waży ok. 50 kg, ma 150 cm wzrostu. Pani ma przyznany 5 stopień niepełnosprawności. 2 razy w tygodniu przychodzi dyplomowana pielęgniarka, od 08:00 do 1
Dam pracę-13 września
*** Wykładanie towaru ***
Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjer – sprzedawca (rozkładanie towaru) Praca w Jeleniej Górze (Centrum) – Podwale 25. Oferujemy: • stabilną pracę, • pracę w systemie zmianowym, •
Dam pracę-dziś, 15:14