Walbrzyszek.com

Specjalista ds. sprzedaży, marketingu

Dodane:
13 stycznia
Miejsce pracy: Jelenia Góra
Zatrudniona przez osoba będzie odpowiedzialna za: prowadzenie profilu firmowego na portalach społecznościowych (Instagram, Facebook) oraz obsługę sklepu internetowego. Oferujemy pracę na cały etat, umowę o pracę.

Opis stanowiska:
• Wstawianie postów z działalności firmy w mediach społecznościowych (również w języku angielskim i niemieckim)
• Dbanie o kontakty, odpowiadanie na komentarze i zapytania klientów
• Pozyskiwanie klientów/ promowanie firmy poprzez reklamowanie na grupach społecznościowych
• Prace graficzne związane z obróbką zdjęć asortymentu sklepu
• Obsługa sklepu internetowego
• Kontrola stanów magazynowych, wprowadzenie danych, opisów produktów
• Kontrola złożonych zamówień
• Organizacja kampanii i promocji, informowanie o bieżących wydarzeniach
• Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej w Social Media

Wymagania:
• Dobra organizacja pracy własnej
• Znajomość pakietu MS Office
• Rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji pracy, kultura osobista, punktualność, kreatywność
• Dobra znajomość jednego z języków, tj. niemiecki, angielski
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość wyjazdów służbowych na różnego rodzaju wydarzenia sportowe, targi i eventy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji podając w tytule jakiego stanowiska dotyczy aplikacja z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacji.”
na adres mailowy: rejestracja@avitec.pl z dopiskiem jakiego stanowiska pracy dotyczy.

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekunka do St. Pani 1600euro od 28.01.2022
???? Opiekunka do starszej Pani 35683 Dillenburg/ Hessen/ Siegen, Marburg Od 28.01 Na 6-8 tyg. do 1600 EUR + opłacony przejazd Wymagania: dobra znajomość języka tel.: 519 421 903 In
Dam pracę-przedwczoraj, 12:19
Zatrudnimy kelnera/-kę
Zatrudnimy na umowę o pracę kelnera/-kę w restauracji hotelowej w Karpaczu Górnym. Jeśli jesteś osobą, która łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, posiada pozytywna energię oraz chęci i zaan
Dam pracę-14 stycznia
Pracownik odlewni - Germania Mint
Germania Mint poszukuje Pracownika na stanowisko: PRACOWNIK ODLEWNI Miejsce pracy: Jelenia Góra CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ? · Obsługiwaniem linii odlewniczej. · Polerowaniem, stemplowani
Dam pracę-przedwczoraj, 14:34
Opiekunka Niemcy do St. Pani od 28.01.2022 -1500E
Opiekunka do Pani/okolice Greifswaldu/od 28.01/1500 Euro ???? Opiekunka do starszej pani - 100 km od Świnoujścia, w pobliżu Greifswaldu kod 18513 - Od 28.01.2022 na minimum 6 tygodni - 1500 EU
Dam pracę-10 stycznia
Cieplicka Rezydencja Seniorów zatrudni menadżera
Cieplicka Rezydencja Seniorów zatrudni menadżera z kwalifikacjami do uruchomienia i prowadzenia działalności. CV na adres: edwardcieplice@wp.pl lub kontakt tel. 501 377 514
Zarządzanie i administrowanie Biurem Rachunkowym
Poszukujemy osoby do zarządzania i administrowania Biurem Rachunkowym. Znajomość pakietu Office, osoba niepaląca. CV proszę wysyłać na adres system@ukad.pl. Prosimy o zamieszczanie na CV kla
Dam pracę-6 stycznia
Automyjnia kosmetyka przyjmie
Automyjnia Kosmetyka przyjmie od zaraz osobę z doświadczeniem w kosmetyce samochodowej(mycie aut,polerowanie karoserii,pranie tapicerki) prawo jazdy obowiązkowe Jelenia Góra Wolności 145 Teren M
Dam pracę-13 stycznia
Food Truck super zarobki !
Karpacz, praca dla młodego szybkiego, samodzielnego gastronoma, super zarobki. Pracujesz samodzielnie. Wynagrodzenie z premią prowizyjną.
Dam pracę-16 stycznia
Sprzątanie pensjonat Karpacz
Szukamy osób do sprzątania w małym pensjonacie w Karpaczu
Dam pracę-7 stycznia