Walbrzyszek.com

Serwisant/automatyk-dział utrzymania ruchu

Telefon / kontakt:
rekrutacja@dr-schneider.com
Dodane:
13 listopada
Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Radomierzu k. Jeleniej Góry to jeden z zakładów produkcyjnych grupy, zatrudniający ponad 1250 pracowników.

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:
• utrzymywanie w stałej sprawności technicznej urządzeń;
• przeprowadzanie systematycznych przeglądów, napraw i konserwacji urządzeń montażowych zgodnie z harmonogramem;
• naprawa układów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych maszyn i urządzeń;
• diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń;
• prowadzenie wymaganej dokumentacji maszyn i urządzeń.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• wykształcenia średniego technicznego w kierunku automatyki, elektroniki lub mechatroniki (mile widziane);
• doświadczenia zawodowego w obszarze utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej;
• znajomości zagadnień dotyczących układów elektrycznych, pneumatycznych oraz hydraulicznych;
• uprawnień SEP do 1 KV;
• zainteresowania technicznego w dziedzinie automatyki;
• dyspozycyjności i gotowości do pracy w trybie trzyzmianowym;
• umiejętności pracy w zespole.

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:
• ciekawą pracę w rozwijającym się i ukierunkowanym na nowe technologie przedsiębiorstwie produkcyjnym;
• bogaty pakiet socjalny (prywatna opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie zimowe oraz comiesięczne dofinansowanie do żłobków / przedszkoli dzieci pracowników, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, kantynę zakładową),
• nowoczesne narzędzia pracy, możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kariery zawodowej w zespole specjalistów,
• nowoczesne narzędzie do komunikacji wewnętrznej (aplikacja na smartfona).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

lub Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o., Dział personalny, Radomierz 1 D, 58-520 Janowice Wielkie

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Sprzątanie klatek schodowych
Szukam Pani do sprzątania klatek schodowych. Aktualnie praca na pół etatu. Centrum Jeleniej Góry i Zabobrze. Wymagane: brak nałogów, rzetelność i uczciwość.
Dam pracę-13 listopada
Zatrudnię dekarza majstra 35zł Na godz
Witam zatrudnię dekarzy majstra (brygadzistę) Umowa wynagrodzenie 35zł Na Godzinę Możliwość Zakwaterowania Zapraszam
Dam pracę-18 listopada
Frezer CNC
Lakfam Fabryka Maszyn Kowary producent automatycznych szlifierek narzędziowych oraz konstrukcji stalowych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko Frezer CNC: Wymagania:
Dam pracę-przedwczoraj, 9:00
Opiekunka do Pana Od 13.12.2020 Lübeck
???? Opiekunka do starszego Pana 23568 Lübeck Od 13.12.2020 na 2 m-ce 1500 ,- EUR + opłacony przejazd + premia świąteczna 900 zł brutto Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego
Dam pracę-19 listopada
Opiekunka Niemcy
Opiekunka z komunikatywnym lub dobrym niemieckim do małżeństwa w 67098 Bad Durkheim - 1400€ netto + 180 € zwrot za kosztów przejazdu+ 200€ dodatek świąteczny Wyjazd 17.12 na 2 m-ce
Dam pracę-24 listopada
Dam pracę-17 listopada
Pracownik Produkcyjny
Firma POLCOLORIT S.A w związku z intensywnym rozwojem zatrudni osobę na stanowisko: OPERATOR PRODUKCJI I MASZYN PRODUKCYJNYCH Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, stale się rozw
Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych
Firma budowlana z Jeleniej Góry z długoletnim stażem na rynku pracy zatrudni pracowników ogólnobudowlanych, głównie do elewacji i wykończeń wnętrz. OFERUJEMY: - możliwość stałego z
Dam pracę-23 listopada
Pomoc kuchenna
Hotel w Karpaczu zatrudni pracownika na stanowisko Pomoc Kuchenna. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę. Pomoc w przygotowaniu i wydawaniu posiłków w kuchni według zleceni
Dam pracę-wczoraj, 15:00