Walbrzyszek.com

Recepcjonista

Dodane:
4 maja
Hotel w Karpaczu zatrudni pracownika działu recepcji i rezerwacji. Praca w trybie ciągłym wraz ze zmianami nocnymi. Umowa o pracę.
Obowiązki :
Przyjmowanie i rejestrowanie gości
Zarządzanie kartami dostępu i prowadzenie ewidencji oraz archiwizacja dokumentów
Dbanie o dobre relacje z Gościem i wysoką jakość świadczonych usług

Wymagania:
Znajomość j. obcego w stopniu dobrym
Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
Umiejętność swobodnej obsługi komputera (a w tym MS Office, Excel)
Łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji
Wysoka kultura osobista oraz wysokie umiejętności organizacyjne

CV na adres kierownikrecepcji@artusresort.pl lub telefonicznie

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekunka w 70771 Leinfelden/14 km od Stuttgartu
Oferta opieki dla NIEPALĄCEJ opiekunki z niemieckim komunikatywnym+ i prawem jazdy KAT. B w 70771 Leinfelden/ 14 km od Stuttgartu w terminie od 12.05.2021 r. NA MIESIĄC. +Opłacamy test na SARS-CoV
Dam pracę-9 maja
Zlecenie od 05.05.21 do 1 Podopiecznej- SPP
Oferta nr 724 Praca dla Opiekunki do Pani Hannelore Miejscowość: 67227 Frankenthal Stawka miesięczna: 1500 Euro (umowa zlecenie z ubez. w niemieckiej kasie chorych) 1850 Euro (działalność
Dam pracę-30 kwietnia
Dyspozytor materiałów
Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Daje pracę ponad 4000 osobom w
Dam pracę-5 maja
Opiekunka Niemcy
Pośrednictwo pracy RESPEKT szuka zastępstwa z dobrym jęz. niemieckim do pana W 76530 Baden-Baden- 1500€ + zwrot za przejazd Wyjazd 15.06 na 6 tyg. lub na dłużej Pan ma 92 lata, jest zdro
Dam pracę-7 maja
Kelner/kelnerka Kowary
Przyjmę do pracy kelnera/kelnerka do restauracji w Kowarach
Dam pracę-dziś, 10:16
Pośrednictwo pracy RESPEKT szuka opiekunki z komunikatywnym niemieckim do pana Gerda W 67136 Fussgoenheim - 1600€ + zwrot za przejazd Wyjazd od 14.06 na 6 tyg. lub na dłużej Pan cierpi na sp
Dam pracę-dziś, 9:12
Piastowski26-kelnerka/kelner
Zatrudnimy kelnerkę lub kelnera w Aparthotel Piastowski26. Zainteresowanych proszę o kontakt rekrutacjapiastowski26@gmail.com
Dam pracę-wczoraj, 20:50
Kierowca w hurtowni
Hurtownia piwa i napojów w Jeleniej Górze zatrudni do rozwozu towaru kierowcę z kat B lub BiC . Załadunek -Rozładunek towaru,praca na terenie dawnego woje. Jeleniogórskiego. Umowa o pracę . Wsz
Dam pracę-przedwczoraj, 12:07
Kucharz do restauracji w Jeleniej Górze
Zatrudnię kucharza do restauracji Sofa na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. Praca od zaraz. Wymaganie doświadczenie na stanowisku kucharz. Zapewniamy stabilną dobrze płatną pracę w zgranym i p
Dam pracę-4 maja