Walbrzyszek.com

Recepcjonitka w Hotelu Gołębiewski****

Dodane:
13 września
RECEPCJONISTKA

Twój zakres obowiązków
• Kompleksowa obsługa Gości hotelowych ( wprowadzanie rezerwacji, meldowanie, wymeldowanie)
• Wysoki standard obsługi Gości
• Wystawianie dokumentów rozliczeniowych
• Sporządzanie raportów
• Ścisła współpraca z pozostałymi działami

Nasze wymagania
• samodzielność w działaniu,
• znajomość języków obcych niemiecki i/lub angielski
• dbałość o szczegóły i zaangażowanie, wysoka kultura osobista
• komunikatywność, kreatywność i gotowość do podejmowania nowych wyzwań
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• umiejętność pracy zespołowej w celu zapewnienia zadowolenia Gości
• dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel)

To oferujemy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę na pełny etat
• możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia,
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
• preferencyjne warunki pobytu wypoczynkowego w Hotelach Gołębiewski
• posiłki pracownicze
• paczki świąteczne

@: kadryk@golebiewski.pl ; Tel. 503 011 546
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych

Więcej z kategorii Dam pracę

Doradca Techniczno-Handlowy
Dolfamex Sp. z o.o. w Jeleniej Górze, producent narzędzi skrawających zatrudni na stanowisko Doradca techniczno-handlowy na region dolnośląski. Określenie stanowiska: Do zadań osoby zatrudn
Dam pracę-12 września
Zmywakowy/Zmywakowa Sosnówka
Restauracja Szyszka w Sosnówce ***** Zatrudnimy zmywakową/zmywakowego na pełen etat. Wymagamy *książeczkę sanepidowską *gotowość do pracy Oferujemy: Pracę w pięknym miejscu z m
Dam pracę-13 września
Sprzątanie domu
Poszukuję uczciwej Pani do sprzątania dużego domu 2-3 razy w tygodniu. Mile widziana osoba na emeryturze lub rencie. Nieruchomość znajduje się w Jeleniej Górze. Warunki do uzgodnienia
Dam pracę-11 września
Sprzątanie
Restauracja PASJA, na Zabobrzu , prace porządkowe dwie godz, dziennie 9_11 pięć dni w tygodniu , gorąco zachęcam dobre warunki pracy i płacy zapraszam na rozmowę w godzinach porannych
1750€ Opiekunka z prawem jazdy do seniora!
Termin : od 20/09/2024 Język : komunikatywny, dobry Miejscowość: Paderborn Status: nowa Numer oferty: O/06447 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z prawem jazdy oraz komuni
Dam pracę-przedwczoraj, 8:21
Praca kierowca do 3.5 t międzynarodowy
Poszukiwany kierowca z doświadczeniem w trasach międzynarodowych. Auto 8 ep plandeka w pełni wyposażone. Wyjazdy pon. Powroty piątek. 300 zł dniówka umowa o dzieło .
Dam pracę-9 września
Od zaraz! Opiekunka do mobilnej seniorki - 1700€
Termin : od 24/09/2024 Język : dobry Miejscowość: Ahnatal Status: nowa Numer oferty: O/06594 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki n
Dam pracę-dziś, 13:00
Koordynator ds. Sprzedaży
AxPro Concept Sp. z o.o. producent i dostawca pokryć podłogowych oraz innych elementów wyposażenia wnętrz, do inwestycji hotelowych, biur i statków pasażerskich poszukuje osoby na stanowisko:
Dam pracę-dziś, 15:11
Od zaraz! Opiekunka do seniorki - 1800€
Termin : od 16/09/2024 Język : dobry, bardzo dobry Miejscowość: Karlsruhe Status: zastępstwo Numer oferty: K/01660 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą lub bardzo