Walbrzyszek.com

Prefabrykaty#Belgia#Praca od zaraz

Dodane:
10 września
Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Belgii poszukuje cieśli, praca na fabryce, produkcja przepustów betonowych drogowych okolice Sint Truiden / Belgia.

Zadania:
- składanie i czyszczenie form
- pracy ciesielskie, zbrojarskie, zalewanie betonu
- praca na hali na stołach

Wymagania:
- własna działalność, A1
- znajomość rysunku technicznego
- doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
- mile widziany własny samochód

Oferujemy:
- wynagrodzenie 20 euro/h
- pomoc przy zakwaterowaniu
- pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na email tatiana.bilenia@regess.eu lun kontakt telefoniczny +48 510 926 234

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych jest Regess Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłakowice 58-533, Łokietka 30. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Polityka prywatności dostępna jest na stronie internetowej

Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Pracownik budowlany, zbrojarz
Przyjmę pracownika budowlanego i zbrojarza .Możliwość rozliczania co tydzień .Mile widziane osoby z Ukrainy. Więcej informacji pod nr. tel. 607269329
Dam pracę-12 września
PCZ sp. z o.o. w Kowarach - zaopatrzenie
Powiatowe Centrum Zdrowia sp. z o.o. w Kowarach zatrudni na stanowisko Specjalisty ds. zaopatrzenia. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: justyna.sliwa@emc-sa.pl Więcej informacji pod numere
Dam pracę-13 września
Zatrudnię mechanika
Przyjmę do pracy mechanika samochodowego do warsztatu Jelenia Góra
Dam pracę-14 września
Kelner/ka z doświadczeniem Jelenia Góra
Restauracja Mazurkowa Chata poszukuje kelnera/kę z długim doświadczeniem. Osoby z którą możnemy współpracować na stałe, nie tylko sezonowo. Specjalizujemy się w kuchni polskiej, jesteśmy s
Dam pracę-16 września
Kierownik do spraw optymalizacji kosztów
TREMONTI SKI & BIKE RESORT w Karpaczu to nowoczesny obiekt zlokalizowany w samym sercu Karpacza. Naszym Gościom oferujemy 124 przestronne, wykończone i wyposażone w wysokim standardzie apartamenty
Dam pracę-9 września
Przyjmę do pracy remonty
Przejmę do pracy przy remontach. Mile widziane doświadczenie. Praca na terenie Jeleniej Góry. Kontakt pod numerem 604211979
Dam pracę-15 września
Magazynier
Hurtownia Optyczna zatrudni Osobę na stanowisko Magazyniera Wymagania : znajomość MS Office, komunikatywność ,szybkość, precyzja. Obowiązki: przyjmowanie dostaw towaru ,planowanie wy
Kierownik budowlany
Firma budowlana podejmie współpracę z kierownikiem budowlanym/robót w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Tel 797871019
Dam pracę-dziś, 11:09
Praca dla pani do sprzątania w Ośrodku Wczasowym
Dam pracę pani przy sprzątaniu pokoi w Ośrodku Wczasowym w Przesiece . Praca od zaraz Płacę 20zł na godzinę na rękę . Wypłata raz w tygodniu .