Walbrzyszek.com

Pracownik szatni i pracownik utrzymania porządku

Dodane:
przedwczoraj, 11:49
Klub Nova Parkova do swojego zespołu poszukuje - szatniarza oraz osoby do sprzątania podczas trwania imprez.
Nie masz doświadczenia? Spokojnie, wszystkiego Cię nauczymy

Co oferujemy?
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia.
Pracę w młodym i energicznym zespole.
Szkolenie stanowiskowe.

Wymagania:
Wysoka kultura osobista.
Umiejętność pracy w zespole.
Sumienność, odpowiedzialność.
Dyspozycyjność do pracy głównie w weekendy w godzinach nocnych.

Obowiązki dotyczące stanowiska:

1.Szatnia:
Przyjmowanie i wydawanie odzieży.
Utrzymywanie porządku na terenie szatni i dbanie o estetykę miejsca.
Przestrzeganie zasad, procedur i standardów obsługi.

2.Sprzątanie podczas imprezy:
Utrzymywanie porządku podczas trwania imprez

Masz pytania do ogłoszenia? Zadzwoń:
Tel. 660-469-300

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV ze zdjęciem na adres mailowy:
klubjeleniagora.rekrutacja@gmail.com
Z dopiskiem na jakie stanowisko aplikujesz

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Więcej z kategorii Dam pracę

Specjalista ds.Marketingu i Analiz
Rezydencja Aqua to nowoczesny obiekt, zlokalizowany przy SkiArenie Szrenica w Szklarskiej Porębie, oferujący funkcjonalność i wysoką jakość wykończenia oraz wysokie standardy jakości obsługi
Dam pracę-18 paźdź.
Opiekunka do mobilnej seniorki - 1750€ + bonus!
Termin : od 17/11/2024 Język : dobry, bardzo dobry Miejscowość: Sankt Ingbert Status: zastępstwo Numer oferty: K/01553 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z dobrą lub bardzo dobrą z
Dam pracę-przedwczoraj, 15:28
Opiekunka do małżeństwa/2100 euro
Do opieki jest małżeństwo: 86-letnia Pani Martha , waży ok. 53 kg, ma 156 cm wzrostu. Pani ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności. 87-letni Pan Klaus , waży 56 kg, ma 160 cm wzrostu.
Dam pracę-21 paźdź.
Murarz, dekarz, zbrojarz
Zatrudnimy pracowników budowlanych Praca w Jeleniej Gorze i okolicach Atrakcyjne warunki wynagrodzenia Premie i pełna stabilizacja Zapraszamy do pracy Jest fajna atmosfera
Dam pracę-19 paźdź.
Mechanik,pomocnik mechanika
Przyjmę do pracy mechanika lub pomocnika mechanika samochodowego.
Dam pracę-14 paźdź.
Elektryk utrzymania ruchu - Jelenia Góra
Elektryk utrzymania ruchu - Jelenia Góra Miejsce pracy: Jelenia Góra Region: Dolnośląskie Solidna firma zatrudni elektryka na stanowisku technika utrzymania ruchu obiektu handlowego do wy
Dam pracę-17 paźdź.
Poszukuję Pani na stanowisko zmywak
Posiadam ofertę pracy w Karpaczu na stanowisko zmywak, więcej informacji zapraszam pod numer tel: 723 448 289.
Dam pracę-16 paźdź.
Praca w Lipsku - Operator wózka widłowego! Niemcy
Dzień dobry, Aktualnie poszukujemy operatorów wózków widłowych do pracy w fabryce BMW w Lipsku, klient zapewnia również zakwaterowanie. Brak wymogu znajomości języka niemieckiego, nie tr
Dam pracę-23 paźdź.
Przedstawiciel Handlowy/Przedstawicielka Handlowa
To oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Wysoką premię uzależnioną od wyników sprzedażowych, Wszystkie narzędzie potrzebne do pracy, Możliwość rozwoju i nabywanie
Dam pracę-24 paźdź.