Walbrzyszek.com

Pracownik produkcyjny

Dodane:
7 kwietnia
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!
Dla naszego klienta rekrutujemy na stanowisko:

Zakres obowiązków
• montaż struktur do foteli samochodowych
• kontrolowanie jakości

Oczekiwania
• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
• zdolności manualne
• język niemiecki - poziom podstawowy
• mile widziana swobodna komunikacja w języku niemieckim

Oferta
• stabilne zatrudnienie
• zapewniamy hotel
• atrakcyjne dodatki takie jak 40 euro do posiłków każdego dnia
• benefity Manpower Premium: karta multisport, prywatna opieka medyczna

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą wyślij sms o treści FAUP na numer 668 341 729.

Więcej z kategorii Dam pracę

Wykonanie ścieżek ogrodowych
Zlecę wykonanie ścieżek na działce w Cieplicach (płyty,grys) np.jak na zdjęciu
Dam pracę-10 kwietnia
Inspektor ds.organizacyjnych i technicznych
Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa zatrudni w pełnym wymiarze czasu pracy, na umowę o pracę inspektora ds. organizacyjnych i technicznych Zakres obowiązków: 1. Planowanie, organ
Dam pracę-14 kwietnia
Zorka Sp. Z o.o. - elektromonter
ZORKA Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży meblarskiej. Istniejemy na rynku ponad 70 lat. Jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoczęliśmy wsp
Dam pracę-15 kwietnia
Praca dodatkowa
Potrzebna pomoc kobiety 3x2 godz. w tygodniu dla słabo widzącego, który mieszka koło sklepu Jubilat. Zakres prac: zakupy, sporządzanie soków wyciskarką, sprzątanie, obsługa tabletu, pomoc prz
Dam pracę-6 kwietnia
Praca na dachach
Ogłoszenie skierowane jest do osób posiadających doświadczenie w pracy na dachach. Poszukiwany jest pracownik, który będzie samodzielny w wykonanych pracach dekarskich. Potrzebna jest osobą sum
Dam pracę-11 kwietnia
Księgowa - Uzdrowisko Cieplice
Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra poszukuje osób na stanowisko Specjalista ds. Księgowości. Wymagania kwalifikacyjne nie
Dam pracę-9 kwietnia
Opieka Niemcy do samotnej Pani na 25.05
Praca dla pani z dobrym niemieckim i doświadczeniem w opiece. Do opieki jest 100-letnia Pani Rosa, która do tej pory radziła sobie z pomocą Pflegedienst. Niestety przy upadku złamała rękę, ter
Opiekunka Niemcy
Pośrednictwo pracy RESPEKT szuka opiekunki z dobrym jęz. niemieckim do pana Wernera W 67705 Trippstadt- 1500€ + zwrot za przejazd Wyjazd 14.04 na 6 tyg. lub na dłużej Pan ma 87 lata, jest
Dam pracę-8 kwietnia
Opiekunka do seniorki w Zwickau/200km od Zgorzelca
Miejsce: 08058 Zwickau /200 km od Zgorzelca; Termin wyjazdu: od 22.05 na 6/8 tygodni; Wynagrodzenie : Jęz. komunikatywny: umowa zlecenie : 1500 euro, działalność gospodarcza: 1950 euro;
Dam pracę-przedwczoraj, 10:50