Walbrzyszek.com

Pracownik produkcji

Dodane:
13 paźdź.
Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Operator do produkcji laminatów z tworzyw sztucznych

Miejsce pracy: Podgórzyn, ul. Mieszczańska 1 Oferta ważna do: 14.11.2021 r.

Zakres obowiązków:
• produkowanie wyrobów,
• obsługa urządzeń i maszyn,
• kontrola jakości.

Oczekiwania:
• precyzyjne wykonywanie powierzonych zadań,
• gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
• odpowiedzialność oraz zaangażowanie,
• chęć współpracy,
• dokładność, dyscyplina i samokontrola,
• mile widziane: umiejętność obsługi tokarki i uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu ”0”.

Oferujemy:
• pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,
• wdrożenie na stanowisku pracy,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- pełen etat,
• po przyuczeniu wynagrodzenie min. 4.000,00 zł brutto + miesięczne premie oraz możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony,
• świadczenia urlopowe i dodatki świąteczne, ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę .

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: biuro@polywest-polska.pl

Tel.: 504 097 845

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Więcej z kategorii Dam pracę

Pracownika ogólnobudowlanego zatrudnię
Pracownika do prac wykończeniowych. Zapewniamy wyżywienie - obiad. Możliwość zakwaterowania. Praca Szklarska Poręba.
Dam pracę-13 paźdź.
Barman
Barman
Dam pracę-10 paźdź.
Opiekunka do Małżeństwa/Moringen/od 26.10/1700 Eur
Opiekunka do starszego małżeństwa 37186 Moringen/ Dolna Saksonia / 30 km do Getyngi Od 26.10.2021 na 8 tyg bez świąt ! do 1700 EUR + opłacony przejazd + test Covid Wymagania: komunikatywna z
Dam pracę-11 paźdź.
Kierowca - Germania Mint
Germania Mint (dawniej Kurowski Group), w związku z rozwojem, poszukuje Pracownika na stanowisko: KIEROWCA Miejsce pracy: Jelenia Góra CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ? · Prowadzeniem pojazdów
Dam pracę-9 paźdź.
Spawacz TIG
FOR Industry Engineering Sp. zo.o. w związku z rozwojem firmy aktualnie poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisku: SPAWACZ TIG Praca na kontraktach zagranicznych – WYSOKIE ZAROBKI Os
Kucharz - "wydawkowy"
Restauracja Oro Cavallo w Karpaczu zatrudni osobę na stanowisko - wydawkowy. Zakres obowiązków; składanie i wydawanie dań, przygotowywanie sałatek oraz deserów. Praca stała, cały etat. Kontak
Dam pracę-dziś, 18:52
Opiekunka do Pana/ Wiesbaden/od 17.12/1500 Euro
Opiekunka do starszego Pana od 17.12.2021 na 2 miesiące 65195 Wiesbaden do 1500 EUR + 200 EUR premia świąteczno-noworoczna Poszukujemy opiekunki z mocną komunikatywną znajomością języka
Dam pracę-14 paźdź.
Opiekunka do Małżeństwa/Moringen/od 25.10/1700 Eur
Opiekunka do starszego małżeństwa 37186 Moringen/ Dolna Saksonia / 30 km do Getyngi Od 25.10.2021 do 1700 EUR + opłacony przejazd + test Covid Wymagania: komunikatywna znajomość języka niem
Dam pracę-4 paźdź.
Z-ca kierownika gastronomii - Świeradów Zdrój
Uzdrowisko Świeradów prowadzi rekrutację na stanowisko: Z-cy kierownika gastronomii Gwarantujemy: Stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę; Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do z
Dam pracę-6 paźdź.