Walbrzyszek.com

Pracownik ogólnobudowlany

Dodane:
24 września
Poszukujemy pracowników do różnych prac budowlanych i wykończeniowych.

Obowiązki:

- wykonywanie prostych prac remontowo-budowlanych oraz wykończeniowych

Wymagania:

- obsługa narzędzi budowlanych i elektronarzędzi,

- prawo jazdy kat. B.

- zdolności manualne,

- dbanie o porządek i bezpieczeństwo na placu budowy

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę w zgranym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 513 491 308

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Kierowca z kategorią C+E
Firma z siedzibą w Jeleniej Górze poszukuje kierowcę z kat C+E z doświadczeniem. Praca od poniedziałku do piątku w ruchu krajowym. Oferujemy: Stałą i stabilną pracę przez cały rok w firmie
Dam pracę-wczoraj, 10:42
Mechanik Utrzymania Ruchu- zatrudnimy
Firma zajmująca się produkcją komponentów dla branży Automotive, AGD oraz branży kosmetycznej poszukuje osób na stanowisko: Mechanik Utrzymania Ruchu Obowiązki: • kontrola parku masz
Dam pracę-20 września
Kierowca C+E
Praca na stanowisku kierowcy samochodem ciężarowym w ruchu krajowym, Wymagane C+E , doświadczenie i komplet dokumentów KONTAKT 605 204 230
Dam pracę-25 września
Młodszy kucharz / pomoc kuchenna
W związku z intensywnym rozwojem Restauracja & Hotel*** Concordia w Zachełmiu zatrudni młodszego kucharza lub pomoc kuchenną. Wymagania: doświadczenie w samodzielnej pracy na stanowisku, mobiln
Dam pracę-24 września
Opiekunka od zaraz z prawem jazdy
Do opieki jest 94-letni Pan Dieter , waży ok. 90 kg ma 172 cm wzrostu. Pan ma przyznany 2 stopień niepełnosprawności. Pflegedienst - nie przychodzi. Lekarz przychodzi 1 raz w tygodni
Dam pracę-przedwczoraj, 8:21
Poszukiwany pracownik budowlany
Przyjmę do pracy osobę chętna do pracy przy płytkach, remontach mieszkań, głównie wykończeniówka. Zapraszam do kontaktu osoby które mają jakieś chociaż minimalne doświadczenie lub chcą
Dam pracę-17 września
Salon Eris w Karpaczu zatrudni kosmetolog/masażyst
Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner oraz komfortowe apartamenty z pry
Inżynier / Kosztorysant Budowlany
Firma budowlana poszukuje osoby na stanowisko: Kosztorysant Budowlany Zadania na stanowisku: Wykonywanie kalkulacji kosztowych w zakresie robót budowlanych. Praca w oparciu o dokumentację t
Dam pracę-wczoraj, 16:02
Spawacz Ślusarz Lakiernik
ARF STEEL EXPERTS w Barcinku, nowoczesna produkcja wyrobów i konstrukcji stalowych, zatrudni od zaraz pracowników: SPAWACZY, ŚLUSARZY, OPERATORÓW FREZARKI, LAKIERNIKÓW. Oferujemy stabilne zatrudn
Dam pracę-wczoraj, 9:07