Walbrzyszek.com

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Dodane:
13 stycznia
Firma MJ Care zatrudni pracownika biurowego
Miejsce Pracy: Boguszów i Jelenia Góra
Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu
Wymagania:
biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
Doświadczenie w obsłudze klienta
Rzetelność w realizacji powierzonych zadań
Mile widziane doświadczenie w rekrutacji oraz
samodzielność,
Umiejętność pracy pod presją czasu
wykształcenie min. średnie
Opis stanowiska:
Obsługa klienta niemieckojęzycznego
Rekrutacja opiekunów/opiekunek osób starszych
dbanie o właściwy obieg dokumentacji
dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Czynności administracyjno-biurowe
Oferujemy:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym
premie uznaniowe
premie świąteczne
pracę w miłym , dynamicznym zespole
praca od poniedziałku do piątku

CV prosimy przesyłać na adres mailowy opieka.mj@gmail.com, kontakt telefoniczny 505061440 lub 517246863

Więcej z kategorii Dam pracę

Hydraulik/pomocnik hydraulika_Belgia
Poszukuje doświadczonego hydraulika lub pomocnika na własnej działalności, A1, ze znajomością języka angielskiego. Okolice Balen, Belgia. Od 25.01.2021 Zainteresowane osoby proszone o wys
Dam pracę-dziś, 14:52
Dla studentów hotelarstwa, zarządzania, ekonomii
Praca stacjonarna i zdalna.Konieczna znajomość marketingu i zarządzania w branży hotelarsko -gastronomicznej.Jeśli jesteś studentem w/w kierunków masz siłę perswazji , jesteś pracowitym i kr
Dam pracę-12 stycznia
Opieka Niemcy
MJ CARE zatrudni opiekunki osób starszych do pracy na terenie Niemiec. Od kandydatek oczekujemy doświadczenia, komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz gotowości do wyjazdu. Oferujemy
Dam pracę-15 stycznia
Na budowę
Zatrudnię pomocnika na budowę - stany surowe
Dam pracę-4 stycznia
Skręcanie skrzynek
Zatrudnię na ok. 5-6godz. dziennie do skręcania skrzynek drewnianych w Jel. Górze osobę bez nałogów
Dam pracę-wczoraj, 20:54
Opiekunka do Pani Mathildy na 01.02
Do opieki jest 81-letnia Pani Mathilde (ur. 23.02.1940) 68 kg, 168 cm wzrostu. Pani ma przyznany 4 stopień niepełnosprawności. Jednostki chorobowe: Orientacja czasowa, miejscowa- zaburzone.
Dam pracę-11 stycznia
Kierowca TAXI - na własnym aucie
Poszukujemy kierowców z prawo jazdy kat. B i własnym autem do współpracy z firmą TANIE TAXI (mile widziani kierowcy z innych firm) Wymagamy: * Niekaralność * Badania lekarskie + psychote
Dam pracę-9 stycznia
Opiekunka do Pani od 01.02.2021 Göttingen
Opiekunka z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego do starszej Pani od 01.02.2021 na min. 6 tyg. 37079 Göttingen do 1600,- EUR + zwrot kosztów podróży Informacje o
Dam pracę-14 stycznia
Ślusarz-monter
W związku z ciągłym rozwojem Naszej Firmy do naszej siedziby w Podgórzynie poszukujemy kandydatów na stanowisko: ŚLUSARZ – MONTER Specyfikacja stanowiska - przygotowanie detali pod sp
Dam pracę-13 stycznia