Walbrzyszek.com

Pracownik bawialni, animator

Dodane:
15 września
Hotel Gołębiewski**** w Karpaczu zatrudni
Animatora dla dzieci w klubie dziecięcym

Zakres obowiązków:
• Zapewnianie dzieciom Gości miłego pobytu.
• Profesjonalne organizowanie i przygotowanie zabaw, imprez, gier czy innych form spędzania wolnego czasu przez dzieci.
• Dobieranie odpowiedniego repertuaru zajęć np. bajki, filmy, gry, zabawy, tańce, uwzględniając wiek uczestników, ich zainteresowania i predyspozycje oraz okres zajęć ( święta, wakacje, ferie) czy pory roku.
• Aranżacja i wykonanie wystroju bawialni i klubu dla dzieci.
• Nadzór nad bezpieczeństwem korzystających z bawialni.

Wymagania:
• aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
• dyspozycyjność
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Mile widziane:
• doświadczenie w pracy z dziećmi

Co oferujemy:
• stabilne zatrudnienie
• umowę o pracę na cały etat
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w stabilnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kadryk@golebiewski.pl
Kontakt: 503 011 969, 75 76 70 000

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekunki Jelenia Góra i okolice od zaraz!
Jeleniogórska Agencja Opiekunek zatrudni opiekunki i opiekunów do osób starszych na terenie Jeleniej Góry i okolic. Możliwość wyboru systemu pracy. Zapraszamy do biura: ul. Sygietyńskiego
Dam pracę-19 września
Operator maszyn wytwórstwa
Grupa WEPA jest zorientowanym na przyszłość przedsiębiorstwem rodzinnym specjalizującym się w produkcji i dystrybucji papierów higienicznych wytwarzanych zgodnie z zasadami zrównoważonego roz
Opiekunka Niemcy 1750 Euro od 25.09.2022
Opiekunka do starszego pana Wieś 30 km od miasta Göttingen /Niedersachsen Od 25.09.2022 na 6-8 tyg. do 1750 EUR + opłacony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Dam pracę-14 września
Księgowa / księgowy
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „WODNIK” Sp. z o.o., Pl. Piastowski 21, 58-560 Jelenia Góra poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik działu księgowo-finansowego Dział Fin
Dam pracę-22 września
Kucharz
Hotel Artus Resort w Karpaczu zatrudni kucharza/kucharkę do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało: -przygotowywanie potraw kuchni polskiej i międzynarodowej -zimny i ciepły bufet
Dam pracę-12 września
Kelner - Uzdrowisko Cieplice
Stanowisko pracy: Kelner – Barman Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne, cechy
Kelner/Barman Polana Jakuszycka Szklarska Poręba
Zapraszamy do zespołu, z którym tworzymy Dolnośląskie Centrum Sportu Polana Jakuszycka, czyli jeden z najnowocześniejszych ośrodków narciarstwa biegowego i biathlonu w Europie! Czekamy na Ci
Dam pracę-16 września
Masażystka/Terapeutka SPA
Przyjmiemy masażystkę, terapeutkę SPA. Proponujemy pracę dodatkową w charakterze masażystki, terapeutki SPA. Jeżeli: - jesteś po technikum masażu, fizjoterapii lub studium masażu - nie s
Dam pracę-15 września
Do biura nieruchomości
Osoby powyżej 25 lat, z wykształceniem. min. średnim, obsługą komputera, samochodem - na stanowisko agent w obrocie nieruchomościami - nie wymagamy doświadczenia w pośrednictwie, szkolimy od