Walbrzyszek.com

Praca w Karpaczu - obsługa klienta

Telefon / kontakt:
karkonoskietajemnice@gmail.com
Dodane:
24 listopada
Poszukujemy pracowników do atrakcji turystycznej "Karkonoskie Tajemnice".

Praca na pełen etat.

Twoje zadania:
- obsługa klienta indywidualnego i grupowego, prowadzenie warsztatów tematycznych,
- sprzedaż biletów, pamiątek etc.,
- dbanie o pozytywne relacje z klientami ( uśmiech to podstawa),
- dbanie o porządek w miejscu wykonywanej pracy.

Czego oczekujemy:
- uśmiechu, kultury osobistej, sumienności,
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
- mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego.

Co oferujemy:
- pracę w Karpaczu, w godzinach 10:00- 18:00,
- umowę o pracę lub umowę zlecenie,
- elastyczny grafik,
- pracę w zespole młodych, kreatywnych osób.

Zgłoszenia wraz z CV proszę kierować na karkonoskietajemnice@gmail.com

Więcej z kategorii Dam pracę

Praca stała lub sezonowa w Karpaczu
Poszukujemy ekspedientek do pracy w sklepie obuwniczym w Karpaczu, zapewniamy dobre warunki zatrudnienia,szkolenia, miła atmosferę i elastyczny grafik.
Dam pracę-1 grudnia
Barman/Praca w Restauracji/Karpacz
Restauracja Good & One mieszcząca się w samym centrum Karpacza poszukuje do swojej załogi uśmiechniętej, dyspozycyjnej osoby na stanowisko Barman/Barmanka. Zapewniamy atrakcyjne, stałe wynag
Dam pracę-22 listopada
Referent ds. księgowości - Jelenia Góra
ASAP - Prężnie rozwijająca się firma z branży budowlanej z siedzibą w Jeleniej Górze poszukuje do swojego zespołu nowego pracownika na stanowisko Referent ds. księgowości Zakres obowią
Dam pracę-przedwczoraj, 14:00
Masażystka do SPA - Karpacz
Praca w SPA Pałac Margot (Karpacz) W związku z rozwojem firmy zatrudnimy masażystkę do pracy w SPA na stałe lub dodatkowo. Oczekiwania: · wykształcenie kierunkowe (fizjoterapia, technik
Dam pracę-30 listopada
Opiekunka do St. Pani 1600 E od 10.12.2021
Informacje o podopiecznej: - 95 lat, 60 kg, 165 cm - porusza się z rollatorem - osteoporoza - alergia - inkontynencja moczowa – do dyspozycji wkładki - miewa zaparcia - nosi okulary oraz ap
Dam pracę-23 listopada
Opiekunka do St. Pani 1700Euro od 15.12.2021
Opiekunka do Pani/okolice Greifswaldu/od 16.12/1500 Euro + 200 Euro premia świąteczno-noworoczna ???? Opiekunka do starszej pani - 100 km od Świnoujścia, w pobliżu Greifswaldu kod 18513 - Od 1
Dam pracę-26 listopada
Specjalista do spraw sprzedaży hotel Elements
Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi „Więcej niż h
Opiekunka do st. Pani 1660 Euro od 10.12.2021
Opiekunka do starszej Pani 37574 Einbeck / Hesja / 40km od Göttingen Od 10.12.2021 na 6 tyg. do 1600 EUR + opłacony przejazd + 200 EUR premii świąteczno-noworocznej Wymagania: dobra znajomoś
Dam pracę-24 listopada
Tynkarz maszynowy
Zatrudnię doświadczonego tynkarza - tynkarzy, tynki gipsowe. Bloki i domki
Dam pracę-wczoraj, 21:00