Walbrzyszek.com

Praca na fabryce prefabrykatów betonowych# Belgia

Dodane:
23 lutego
Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Belgii poszukuje podwykonawców, praca na fabryce, produkcja przepustów betonowych drogowych okolice Sint-Truiden/ Belgia.

Zadania:
- praca przy produkcji przepustów drogowych,
- składanie i czyszczenie form
- pracy ciesielskie, zbrojarskie, zalewanie betonu
- praca na hali na stołach.

Wymagania:
- własna działalność, A1
- znajomość rysunku technicznego
- doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
- znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
- mile widziany własny samochód

Oferujemy:
- wynagrodzenie 18 euro/h
- pomoc przy zakwaterowaniu, koszt 350 euro od osoby
- pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na email rekrutacja(at)regess.eu. Kontakt telefoniczny +48 510 926 234

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych jest Regess Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze 58-500, Bankowa 36. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Polityka prywatności dostępna jest na stronie internetowej

Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Szef kuchni Restauracja Cieplice
Restauracja w Cieplicach zatrudni na stałe szefa kuchni polskiej i włoskiej z doświadczeniem. Dobre warunki pracy i wynagrodzenie. Więcej informacji pod numerem telefonu 665163087 lub przesłanie
Dam pracę-22 lutego
Konstruktor/Konstruktorka
W związku z ciągłym rozwojem Naszej Firmy poszukujemy kandydatów do naszej siedziby w Podgórzynie na stanowisko: KONSTRUKTOR/ KONSTRUKTORKA Specyfikacja stanowiska: * Realizacja prac konstru
Dam pracę-27 lutego
Dam pracę - opieka
Praca na zastępstwo na 2 tygodnie opieka nad Panem, więcej informacji udzielę telefonicznie. Proszę o kontakt po godzinie 15
Dam pracę-17 lutego
Praca w ogrodnictwie
Dam pracę na plantacji drzewek, wycinanie gałęzi itp .Wszelkich informacji udzielę telefonicznie tel. 695605016
Opieka k/Mainz od marca
Opieka nad samotną, mobilną panią k/Mainz. Podopieczna l.90 porusza się o lasce, jest w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej, nie wstaje w nocy, mieszka w domu. Początek opieki w pierwszej po
Sprzątanie pensjonatu
Zatrudnię odpowiedzialna Panią do sprzątania pensjonatu w Sosnówce kolo Karpacza, na bardzo dobrych warunkach, z możliwością zamieszkania.
Hotel Seidorf - kelner
Hotel Seidorf Kelner Twoje zadania: • bezpośrednia i profesjonalna obsługa Gości w restauracji oraz barach, z zachowaniem obowiązujących standardów i procedur • promowanie najwyższej
Dam pracę-25 lutego
Zastępca szefa kuchni hotel Green Karpacz
Górskie Resorty to grupa 7 komfortowych obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi
Dam pracę-wczoraj, 12:51
Opiekunka do Starszej Pani od 27.12 1450 Euro
35260 Stadtallendorf / do 1450 EUR / z dobrym językiem do starszej Pani / od 27.02.2021 ???? Opiekunka do starszej pani: - 35260 Stadtallendorf / Hesja - na min. 6 tyg. - 1450 EUR/m-c / dobra-ko