Walbrzyszek.com

Praca jako pośrednik w obrocie nieruchomościami

Dodane:
21 września
Przyjmiemy na stanowisko pośrednika w obrocie nieruchomościami

Nie jest wymagane doświadczenie w branży – z naszą pomocą wszystkiego się nauczysz.

Od kandydata wymagamy:
• Wykształcenie min. średnie,
• Własny samochód,
• Wysoką kulturę osobistą,
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• Chęć osiągnięcia sukcesu,
• Odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
• Samodyscyplinę,
• Dyspozycyjności,
• Umiejętności zarządzania czasem,
• Zaangażowanie, motywację i pozytywne nastawienie do pracy,
• Podstawowy poziom znajomości obsługi komputera.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne (brak podstawy),
• Elastyczny czas pracy,
• Zgrany, przyjazny i pomocny zespół doświadczonych, licencjonowanych pośredników,
• Pomoc w drożeniu do pracy i przygotowanie merytoryczne,

Obowiązki:
• Pozyskiwanie ofert do sprzedaży, wynajmu etc. (bezpośrednie i telefoniczne),
• Prezentowanie nieruchomości klientom,
• Opracowywanie ofert do sprzedaży czy wynajmu,
• Aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie z nimi trwałych relacji.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres sylwiadudek@nieruchomoscidudek.pl
Kontakt telefoniczny 501 945 240

Więcej z kategorii Dam pracę

Referent do spraw turystyki Karpacz
Biuro Turystyczne Karpacz w Karpaczu zatrudni Referenta ds. turystyki. Umowa o pracę. CV prosimy wysyłać na adres: asegiet@btkarpacz.pl.
Dam pracę-wczoraj, 16:37
Monter nawierzchni kolejowej
Obowiązki zatrudnionej osoby: • prace przy budowie i remontach infrastruktury kolejowej • prace związane z budową konstrukcji podtorza • montaż/demontaż nawierzchni kolejowej Od kandyda
Dam pracę-19 września
Operator maszyn tartacznych
Tartak w Mysłakowicach przyjmie do pracy operatora maszyn tartacznych. Warunki zatrudnienia do uzgodnienia. Tel. 660 865 123
Dam pracę-13 września
Ślusarz
Lakfam Fabryka Maszyn Kowary producent automatycznych szlifierek narzędziowych oraz konstrukcji stalowych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko Ślusarz Wymagania:
Dam pracę-17 września
Pilne - kierowca na zastępstwo
Poszukujemy kierowcy z prawem jazdy kategorii C+E oraz kartą kierowcy na zastępstwo w terminie 15.09-06.10.2022 w obsadzie dwuosobowej. Dwa wyjazdy w tygodniu do Niemiec. Osoby zainteresowane pros
Dam pracę-14 września
Operator CNC - programista CNC
Firma Metal-Master z siedzibą w Podgórzynie poszukuje kandydatów na stanowisko: PROGRAMISTA CNC – OPERATOR CNC Opis stanowiska: opracowanie technologii na podstawie powierzonej dokumentacji, tw
Kucharz - Pałac Wojanów
Pałac Wojanów - historyczny kompleks hotelowy o standardzie * * * * poszukuje osób na stanowisko: Kucharz Jeżeli jesteś osobą chętną do pracy i chcesz pracować w zgranym zespole i miłej a
Opiekun do samotnego seniora
Termin : od 13/10/2022 Język : bardzo dobry Miejscowość: Oberursel Status: zastępstwo Opis oferty: Poszukujemy niepalącego opiekuna, ewentualnie opiekunkę z bardzo dobrą znaj
Dam pracę-22 września
Personel sprzątający Centrum Medyczne Karpacz SA
Centrum Medyczne Karpacz SA zatrudni osobę sprzątającą (nadzorującą pracę innych sprzątających oraz bieliznę pościelową w szpitalu). Praca w pełnym wymiarze.
Dam pracę-12 września