Ogłoszeń: 3179   Czytających: 9543
Walbrzyszek.com

Praca Hotel 4* Pomoc kuchenna Świeradów-Zdrój

Telefon / kontakt:
Dodane:
23 kwietnia
Park Hotel KUR&SPA w Świeradowie-Zdroju zatrudni osobę na stanowisko

Pomoc kuchenna

Zadania:

* przygotowywanie potraw bufetowych, śniadań, deserów, surówek oraz pomoc w przygotowaniu dań a’la carte zgodnie z wytycznymi
* dbałość o czystość i higienę w miejscu pracy

Oczekujemy:

* Znajomości przepisów: HACCP, bezpieczeństwa i higieny pracy
* Dobrej organizacji pracy własnej
* Mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

* umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
* atrakcyjne wynagrodzenie
* możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres e-mail hotelu: biuro@parkhotel.pl lub przedłożenie osobiście w PARK HOTEL KUR&SPA (ul. Orzeszkowej 2, 59-850 Świeradów-Zdrój)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 46 WE
Nr ogłoszenia: 1790863 Ważne do: 2024-05-07 10:52:59

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Opieka Bad Aibling od 15.05.2024
NOWA OFERTA- WYMIANA – OD 15.05.2024 NA 6 TYGODNI LOKALIZACJA – 83043 Bad Aibling – mieszkanie 70 m2 WYNAGRODZENIE - 1700-1950 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza)
Dam pracę-29 kwietnia
Night Auditor/Recepcjonista nocny
Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner. Night Auditor/Recepcjonista n
Dam pracę-25 kwietnia
Recepcjonista /tka Hotel 4* Szklarska P. bez nocek
Kameralny Hotel Kryształ 4* Conference & Spa w centrum Szklarskiej Poręby poszukuje: Recepcjonistę / recepcjonistkę praca jednozmianowa w godz. 8:00-20:00, bez zmian nocnych/ Nie wymaga
Dam pracę-22 kwietnia
Zatrudnię kelnerkę/ kelnera
Przyjmę do pracy w hotelu Carmen w Karpaczu kelnerkę/kelnera.
Dam pracę-23 kwietnia
Praca kosmetolog Jelenia Góra
Poszukujemy do naszego zespołu kosmetologa z doświadczeniem. Oferujemy wysokie wynagrodzenie, praca na nowoczesnych sprzętach, gabinety w pełni wyposażone, zapewniamy pakiet szkoleń. Forma zatru
Dam pracę-24 kwietnia
Opieka Bad Aibling od zaraz
NOWA OFERTA – OD ZARAZ NA 6-8 TYGODNI LOKALIZACJA – 83043 Bad Aibling WYNAGRODZENIE - 1800-2200 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza)+PREMIA ZAKWATEROWANIE – pokój
Menadżer Domu Seniora
Cieplicka Rezydencja Seniorów w Jeleniej Górze poszukuje pilnie doświadczonego menadżera do prowadzenia uruchomionego obiektu. Prosimy o CV na adres : edwardcieplice@wp.p
Dam pracę-26 kwietnia
Blacharz samochodowy
Centrum Napraw powypadkowych Sajk Piętka sp. z o.o. zatrudni blacharza samochodowego, pełny etat, praca w Jeleniej Górze. Więcej informacji pod nr. tel 601259021
Kierownik działu utrzymania ruchy
Kierownik działu utrzymania ruchy. • Opis stanowiska: • Organizacja i nadzór działu utrzymania ruchu (dział napraw i remontów, dział eteryczny, dział obsługi cynkowni) • Utrzymanie d