Walbrzyszek.com

Pomoc kuchenna

Dodane:
dziś, 8:15
****Hotel Gołębiewski w Karpaczu****
zatrudni Pomoc Kuchenną

Opis stanowiska:
• pomoc przy sporządzaniu zup i dań mięsnych, surówek, śniadań, kolacji,
• porządkowanie i utrzymywanie w czystości pomieszczenia produkcyjnego i zaplecza,
• mycie naczyń, urządzeń i sprzętu produkcyjnego
• dbanie o wygląd bufetu
•przygotowanie deserów i drinków

Wymagania:
• umiejętność pracy w zespole
• książeczka sanitarno-epidemiologiczna
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
•dbanie o porządek i higienę w kuchni

To oferujemy
• system wynagrodzeń oparty o podstawę i premię, stawka godzinowa
•stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę na pełny etat
•ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
•preferencyjne warunki pobytu wypoczynkowego w Hotelach Gołębiewski

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt : kadryk@golebiewski.pl ; Tel. 503 011 920

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Pomoc przy sprzątaniu apartamentów
Praca w godzinach 11-15 na Zabobrzu I, 80 zł za sprzątanie (czas trwania około 2h)
Dam pracę-przedwczoraj, 20:30
Kucharz wydawkowy
Restauracja Oro Cavallo w Karpaczu zatrudni osobę na stanowisko kucharz wydawkowy ( składanie dań na wydawce , przygotowywanie sałatek oraz deserów). Mile widziane poczucie estetyki. Praca stała
Dam pracę-wczoraj, 6:53
Księgowość
Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa zatrudni w pełnym wymiarze czasu pracy, na umowę o pracę starszego inspektora ds. finansowo-księgowych Od kandydata oczekujemy : 1. wykształcenia z za
Dam pracę-9 paźdź.
1700€ Opiekunka do seniorki na wózku - bez nocek
Termin : od 01/11/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Großalmerdoe Status: zastępstwo Numer oferty: K/01657 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością ję
Pokojowa, kucharz, kucharka
Pensjonat w Przesiece zatrudni: pokojową, kucharza,kucharkę. Tel. 59 525 935
Dam pracę-12 paźdź.
Opiekun na 13.10/2000 euro
Do opieki jest 80-letnia Pani, waży 50 kg, ma 158 cm wzrostu. Pani ma przyznany 5 stopień niepełnosprawności. Pflegedienst przychodzi 2 razy w tygodniu do pomocy przy myciu. J
Dam pracę-4 paźdź.
Artus Resort z Karpacza zatrudni kucharza
Uznany hotel poszukuje kucharza a'la carte. Zatrudnimy Cię od zaraz i na stałe. Gwarantujemy elastyczny grafik oraz przyjazną atmosferę pracy. Prosimy o kontakt telefoniczny na numer podany
Dam pracę-2 paźdź.
Majster produkcji branży metalowej
Grupa Ładziński: poszukuje kandydatów na stanowisko: MAJSTER PRODUKCJI BRANŻY METALOWEJ Miejsce pracy Jelenia Góra Wymagania: - wykształcenie średnie, techniczne związane z branż
Dam pracę-wczoraj, 11:26
Recepcjonistka/Recepcjonista Karpacz
Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner. Do naszego młodego, otwarteg
Dam pracę-11 paźdź.