Walbrzyszek.com

Pilne -technik turbin wiatrowych

Dodane:
8 września
Firma Hawk zatrudni od zaraz doświadczonego technika turbin wiatrowych.
Baza firmy: Miedzianka
Zadania:
•serwis turbin wiatrowych
•inspekcja naprawy łopat
•przeglądy i inspekcje turbin
Wymagania:
•doświadczenie na turbinach wiatrowych
•minimum prawo jazdy kategorii B
•pełne GWO, IRATA, SEP do 1KV .
•gotowość do częstych wyjazdów służbowych
Oferujemy:
•stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę współpracy
•zakwaterowanie podczas wyjazdów służbowych
•wyposażenie do prac na wysokościach
•samochód służbowy podczas delegacji
•atrakcyjne wynagrodzenie
Czekamy na Państwa dokumenty aplikacyjne na adres mailowy: office@hawk.com.pl lub standardowo telefonicznie od poniedziałku do piątku od8:00 do16:00.

Więcej z kategorii Dam pracę

Operator wtryskarki
Meinert Sp. z o.o. spółka córka firmy ARCUS Components GmbH produkuje lampki sygnalizacyjne, konfekcjonuje proste lice oraz zespolone wiązki kablowe wysokiej jakości. Aktualnie w związku z ro
Dam pracę-10 września
Pracownik kawiarni - Karpacz
Poszukujemy osób do pracy w Cafe Jagodowy Zakątek w Karpaczu Zakres obowiązków - przygotowywanie deserów lodowych - przygotowywanie gofrów - przygotowywanie naleśników - sprzedaż i ob
Dam pracę-7 września
Hotel Seidorf - kelner
Hotel Seidorf ***** w Sosnówce Kelner Twoje zadania: • bezpośrednia i profesjonalna obsługa Gości w restauracji, z zachowaniem obowiązujących standardów i procedur • promowanie najwy
Dam pracę-wczoraj, 11:43
Praca przy budowie domków jednorodzinnych
Witam firma budowlana z długoletnim doświadczeniem podejmie współpracę z murarzem z doświadczeniem stawka 25/h i pomocnikiem budowlanym z doświadczeniem stawka 20/h zapewniam transport z jeleni
Dam pracę-15 września
Księgowa do kontroli
Zatrudnię do Kancelarii Podatkowej osobę z wieloletnim stażem do kontroli zapisów księgowych w KPiR, PPE. Najchętniej na emeryturze. CV na adres biuroad@op.pl
Dam pracę-11 września
Kelner/ka z doświadczeniem Jelenia Góra
Restauracja Mazurkowa Chata poszukuje kelnera/kę z długim doświadczeniem. Osoby z którą możnemy współpracować na stałe, nie tylko sezonowo. Specjalizujemy się w kuchni polskiej, jesteśmy s
Dam pracę-16 września
Pracownik Działu Technicznego Szklarska Poręba
PI Management to operator hotelowy, którego głównym celem jest zarządzanie obiektami hotelowymi i apartamentami. W związku z realizacją inwestycji Bergo Hotel & Resort zatrudnimy kandydata na s
Dam pracę-wczoraj, 20:44
Restauracja Cichosza zatrudni kelnerkę
Restauracja Cichosza w Szklarskiej Porębie zatrudni osobę na stanowisko kelnerka Poszukujemy osoby: - uśmiechniętej - zaangażowanej - z doświadczeniem (mile widziane:)) - dyspozycyjność
Dam pracę-17 września
Sprzedawca - kasjer
Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Jeleniej Górze zatrudni osobę na stanowisko sprzedawca-kasjer. Kontakt: e-mail: pss@spolemjg.pl tel. 75 7526146
Dam pracę-8 września