Ogłoszeń: 3235   Czytających: 12602
Walbrzyszek.com

Pani śniadaniowa - pomoc hotelowa

Telefon / kontakt:
Dodane:
22 kwietnia
Pensjonat w centrum Karpacza zatrudni panią na stanowisko:
ŚNIADANIOWA - POMOC HOTELOWA

Umowa zlecenie.

Śniadanie w formie bufetu jest dostępne dla gości od godziny 7:30 do 10:00.

Praca od 5:30/7:00.
Głównie sobota i niedziela!

Obowiązki (kompleksowa obsługa śniadania):
- przygotowanie śniadania w formie bufetu
- utrzymanie czystości kuchni oraz jadalni
- zmywanie
- pomoc przy sprzątaniu pokoi

Wymagania:
- podstawowe umiejętności kucharskie
- wypiek prostych ciast
- pozytywne nastawienie
- język polski w stopniu komunikatywnym
- dobra organizacja pracy
- punktualność
- książeczka zdrowia

Oferujemy:
- pracę w małym zespole
- śniadania
- dla chętnej osoby możliwość zakwaterowania na terenie Pensjonatu

Doświadczenie mile widziane.
CV proszę składać na email biuro@krolowasniaegu.pl

Kontakt: 606 655 522
Nr ogłoszenia: 1790753 Ważne do: 2024-05-06 12:11:00

Więcej z kategorii Dam pracę

Dielheim - opiekunka do seniorki / do 1800€
Termin : od 15/05/2024 Język : dobry, bardzo dobry Miejscowość: Dielheim Status: zastępstwo Numer oferty: K/01594 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą lub bardzo d
Dam pracę-26 kwietnia
Praca w Telakces.com w Galerii Sudeckiej
Poszukujemy odpowiedzialnej i uczciwej osoby do naszego zespołu. Mile widziane doświadczenie w handlu oraz obsługa programu Subiekt GT. Zapewniamy umowę o pracę na cały etat oraz premię od spr
Dam pracę-20 kwietnia
Operator frezarki numerycznej CNC
Operator frezarki numerycznej CNC Twój zakres obowiązków: • Obsługa frezarki numerycznej (). • Wykonywanie detali na maszynie według powierzonej dokumentacji. Ustawienie detalu na stole m
Dam pracę-przedwczoraj, 9:21
Pracownik produkcji odwonienia liniowe. Mężczyzna
Firma O.P.S.O. Sp. z o.o., producent odwodnień liniowych z polimerobetonu marki STORA-DRAIN z Jeleniej Góry, poszukuje pracownika produkcji. Opis stanowiska: - praca fizyczna na stanowisku linii
Dam pracę-23 kwietnia
Animatorka
Hotel Kazalnica poszukuje osoby na stanowisko animatorki.
Dam pracę-22 kwietnia
Kierownik działu utrzymania ruchy
Kierownik działu utrzymania ruchy. • Opis stanowiska: • Organizacja i nadzór działu utrzymania ruchu (dział napraw i remontów, dział eteryczny, dział obsługi cynkowni) • Utrzymanie d
Executive Chef/ Szef Kuchni - Szklarska Poręba
Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamen
Dam pracę-19 kwietnia
Murarz z j. niemieckim
Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy ze znajomością języka Niemieckiego. Budujemy min. szkoły, szpitale, budynki mieszkalne i przem
Dam pracę-29 kwietnia
Kucharz - Szklarska Poręba