Walbrzyszek.com

Opiekunka do St.Pana -1600 Euro od 29.07.2022

Dodane:
22 czerwca
Opiekunka do starszego Pana
od 29.07.2022 na 6 tygodni
65195 Wiesbaden
do 1600 EUR

Poszukujemy opiekunki z mocną komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Informacje o Podopiecznym:
- 95 lat, 60 kg, 170 cm
- osłabienie starcze
- zakrzepica
- cewnik na stałe
- brak problemów w komunikacji
- problemy ze wzrokiem i słuchem
- dieta: produkty bez laktozy
- porusza się na wózku inwalidzkim, bez transferu, sam się przesiada

Obowiązki:
- pomoc w toalecie i higienie ciała,
- pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
- prowadzenie domu, sprzątanie, zakupy, gotowanie.

Warunki mieszkaniowe:
- Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu w dużym mieście
- Zakupy można robić w sklepie oddalonym o 5 minut drogi pieszo.
- 15 minut drogi pieszej do kościoła
- do dyspozycji Opiekunki: pokój, osobna łazienka i prysznic, TV, radio i dostęp do internetu.

Więcej z kategorii Dam pracę

Starszy kelner/kelnerka - Restauracja - Karpacz
Restauracja Good & One mieszcząca się w centrum Karpacza poszukuje do swojej załogi osoby na stanowisko: Starszy Kelner/Kelnerka. Obowiązki: - Obsługa Gości - Dbanie o czystość i porząd
Dam pracę-15 czerwca
Opiekunka do St. Pani od 22.07.2022 - 1500Euro
???? Opiekunka do starszej Pani 36251 Bad Hersfeld / Hessen / 70km od Kassel i 80km od Marburga Od 22.07.2021 Na 6 tygodnie Do 1500,- EUR Wymagania: komunikatywny lub dobry język niemiecki te
Dam pracę-23 czerwca
Praca biurowa w Cieplicach
Instytut PromoSense szuka osoby na pełny etat do biura, pon - pt w godzinach 8-16. Zapewniamy narzędzia pracy, przeszkolenie, miłą atmosferę w kameralnym zespole. Praca polega na telefonicznym i
Dam pracę-dziś, 12:37
Dyspozytor materiałów w centrali materiałowej
Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Daje pracę ponad 4000 osobom w
Dam pracę-22 czerwca
Operator maszyny falcującej - pracownik drukarni
Lider druku ulotek poszukuje do drukarni w Jeleniej Górze kandydata na stanowisko falcerz. Oferujemy: · Stałą, długoterminową pracę na umowę o pracę · Samodzielne stanowisko pracy wypo
Dam pracę-wczoraj, 14:12
Restauracja w Podgórzynie szuka kucharza
Restauracja w Podgórzynie szuka kucharza/pomocy kuchennej. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu.
Dam pracę-17 czerwca
Pracownik fizyczny - mężczyzna
Zakład Pogrzebowy w Kowarach zatrudni Pana na stanowisko pracownika fizycznego.
Sprzedawca
Poszukuję miłą ,energiczną Panią do pracy w małym sklepie spożywczym w Jeleniej Górze. Oferuję umowę o pracę na cały etat. Proszę o przesłanie CV na adres email :elizapawel@poczta.onet.
Dam pracę-18 czerwca
Zatrudnię kierowcę kat C wywrotka
Witam zatrudnię kierowcę wywrotki 4 osiowej . Oferuje pracę cały rok , dobre wynagrodzenie , pracę w godzinach 7 -16 każda nad godzina płatna dodatkowo .