Walbrzyszek.com

Opiekunka do małżeństwa/2100 euro

Dodane:
7 maja
Praca dla niepalącej Pani z dobrym/bardzo dobrym niemieckim, do opieki jest małżeństwo, oboje są jeszcze dość samodzielni, nie ma dźwigania ani pracy nocnej, oboje mają balkoniki, są sprawni umysłowo, brak demencji. Pan jeszcze pracuje zdalnie z domu. Wyjazd 10.05 , stawka 2100 euro, miejscowość Zorneding

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekunka od zaraz/1900 euro
Do opieki jest 77-letni Pan Dieter , waży ok. 75kg, ma 172 cm wzrostu. Pan ma przyznany 5 stopień niepełnosprawności. Pflegedienst przychodzi codziennie z rana do pomocy przy podstawowej opiec
Dam pracę-14 maja
Hotel Kyriad Karkonosze *** Pracownik techniczny
OPIS Zakres obowiązków: Bieżące naprawy i usuwanie usterek. Dbałość o czystość wokół budynku (tereny zielone - koszenie trawników, etc.) W sezonie zimowym utrzymanie bezpiecznego
Dam pracę-przedwczoraj, 13:58
Zastępstwo do 1800€! Opiekunka do seniorki
Termin : od 12/05/2024 Język : dobry, bardzo dobry Miejscowość: Wittlich Status: zastępstwo Numer oferty: K/01409 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą lub bardzo d
Dam pracę-6 maja
Masażysta/ fizjoterapeuta
Hotel Bergo Resort & Spa 5* w Szklarskiej Porębie Zakres obowiązków: Wykonywanie masaży klasyczny oraz relaksacyjnych, a także rytuałów pielęgnacyjnych ciała. Wykonywanie wykonywani
Dam pracę-7 maja
Stolarz
Zatrudnię stolarza. Wymagane doświadczenie w obróbce drewna, wykonywanie mebli, drzwi, schodów, itp.. Spokojna, jednozmianowa praca. Lokalizacja - Stara Kamienica (Barcinek), kontakt w godzinach
Dam pracę-dziś, 12:04
Opiekunka na 24.05/1900 euro
Do opieki jest małżeństwo:  89-letnia pani Elfriede , waży 90 kg, ma 161 cm wzrostu. Pani ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności. Pflegedienst – przychodzi 1 raz w tygodniu do pom
Dam pracę-15 maja
Szukam pomocy do prac w ogrodzie
Dzień dobry, Szukam kogoś chętnego do pracy w ogrodzie (porządki, sadzenie) od dzisiaj 17.05 Praca w Szklarskiej Porębie.
Dam pracę-przedwczoraj, 8:40
Zastępstwo - Opiekunka do seniora; 1800€
Termin : od 24/05/2024 Język : komunikatywny, dobry Miejscowość: Melle Status: zastępstwo Numer oferty: K/01503 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z komunikatywną lub dobrą znajomo
Dam pracę-8 maja
Pokojowa
Hotel Concordia zatrudni na umowę o pracę lub umowę zlecenie osobę na stanowisko pokojowej. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wysłanie aplikacji na adres recepcja@h
Dam pracę-10 maja