Walbrzyszek.com

Operator maszyn i urządzeń ceramicznych

Dodane:
24 kwietnia
Firma Marazzi Poland sp. z o.o. w Piechowicach poszukuje doświadczonego i odpowiedzialnego operatora maszyn i urządzeń ceramicznych do pracy w naszym zakładzie produkcyjnym. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę, nadzór i utrzymanie maszyn ceramicznych, dbając o wysoką jakość produkowanych elementów.

Wymagania:
• Doświadczenie w obszarze obsługi maszyn
• Znajomość procesów produkcyjnych
• Sumienność, dokładność i zdolność do pracy w zespole
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym (trzy zmiany, system ciągły)

Obowiązki:
• Obsługa maszyn i urządzeń ceramicznych zgodnie z instrukcjami
• Monitorowanie procesów produkcyjnych i zapewnienie wysokiej jakości produktów
• Wykonywanie drobnych napraw i konserwacji maszyn
• Raportowanie wszelkich awarii lub nieprawidłowości w produkcji
• Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
• Zespół doświadczonych profesjonalistów
• Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń branżowych
• Przyjazne środowisko pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: hr@marazzi.pl

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Pracownik parku linowego Sosnówka
Poszukujemy dynamicznej i odpowiedzialnej osoby do pracy jako pracownik parku linowego w naszym parku przygody. **Obowiązki:** - Obsługa gości parku linowego, zapewnienie im bezpiecznego i saty
Dam pracę-1 maja
Kucharz Bufetowy (K/M)
Osada Śnieżka to Rodzinny Resort w Łomnicy między Karpaczem a Jelenią Górą. Obiekt oddaje do dyspozycji 62 pokoje w części hotelowej i 272 apartamenty w wolnostojących domkach. Aktualni
Dam pracę-30 kwietnia
Murarz z j. niemieckim
Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy ze znajomością języka Niemieckiego. Budujemy min. szkoły, szpitale, budynki mieszkalne i przem
Dam pracę-29 kwietnia
Poszukuję operatora koparki
Poszukuję operatora koparki z doświadczeniem. Praca na miejscu.
Dam pracę-27 kwietnia
Opiekunka do małżeństwa/1900 Euro/od 31.05
Opiekunka do starszego małżeństwa 37186 Moringen/ Dolna Saksonia / 30 km do Getyngi Od 31.05.2024 na okres 6 tygodni ????do 1900 EUR + opłacony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość j
Dam pracę-24 kwietnia
Kelner a'la carte
Hotel Seidorf poszukuje osób na stanowisko kelner. Oczekujemy znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Oferujemy dogodną umowę.
Mechanik samochodowy z doświadczeniem
Zatrudnię mechanika z doświadczeniem umowa pełny etat.
Dam pracę-23 kwietnia
Barman/Barmanka
Do nowej restauracji włoskiej w Staniszowie poszukujemy osób na stanowisko Barman / Barmanka Zakres obowiązków: ⁃ Profesjonalna obsługa Gości w restauracji (na barze) zgodnie z obowi
Dam pracę-2 maja
Asystent(ka) Project Managera
Do naszego biura mieszczącego się w Mysłakowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent(ka) Project Managera. Zakres obowiązków: Wsparcie Project Managera w zakresie przygotowania i rea
Dam pracę-26 kwietnia