Walbrzyszek.com

Operator lini produkcji pelletu

Dodane:
6 maja
OPIS
Obowiązki:
Obsługa maszyn produkcyjnych.
Kontrola jakości produktu.
Prace porządkowe i serwisowe.
Realizacja zleceń produkcyjnych.
Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym.
Praca zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi.
Praca w zespole.
Dbanie o porządek na stanowisku pracy.
Wymagania:

Dyspozycyjność do pracy w systemie dwu zmianowym.
Zdolności manualne.
Umiejętność pracy w zespole.
Sumienność i zaangażowanie.
Wykształcenie techniczne lub zawodowe.
Dokładność i precyzja w wykonywaniu zleceń.

adres mailowy:
b.toronczak@drewkan.pl
603 607 364

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Pomoc kuchenna
Hotel Concordia zatrudni na umowę o pracę lub umowę zlecenie osobę na stanowisko pomóc kuchenna. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego lub przesłanie aplikacji na adres recepcja
Dam pracę-10 maja
Praca dla konserwatora / ogrodnika
Zatrudnimy na stanowisko ogrodnik / konserwator (złota rączka) Chętnych prosimy o kontakt: 75 7558445 hotel@palacstaniszow.pl
Dam pracę-8 maja
Koordynator w dziale budowy maszyn (k/m)
Motherson jest międzynarodową firmą, skoncentrowaną na ludziach obsługującą zróżnicowane branże oferującą szeroki wachlarz produktów i usług, jako 22 największy dostawca podzespołów m
Dam pracę-14 maja
Praca konserwator 0,75 etatu, umowa o pracę
Praca konserwator 0,75 etatu, umowa o pracę, placówka oświatowa
Dam pracę-6 maja
Elektromechanika maszyn i urządzeń
Zatrudnię.Wysokie wynagrodzenie.
Dam pracę-16 maja
Kelner/ kelnerka, restauracja, Szklarska Poręba
Restauracja Stodola 650 mieszcząca się w Szklarskiej Porębie poszukuje pracowników na stanowisko kelnerka/kelner. Obowiązki: -Przyjmowanie zamówień.
-Odpowiadanie na pytania dotyczące
Dam pracę-11 maja
Opiekun na 31.05/1800 euro
OPIS OFERTY PRACY W NIEMCZECH Do opieki jest 93-letni Pan Harald (ur.29.06.1930r.), waży 70 kg, ma 168 cm wzrostu. Od 2020r. Pan ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności   Jednostki ch
Księgowa
Zatrudnię do biura rachunkowego księgową ze znajomością prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, ewidencji VAT, ewidencji ryczałtu, kadr, płac, programu Płatnik. CV na adres mailowy biu
Recepcjonistka, barmanka, kucharz, kucharka
Pensjonat w Przesiece zatrudni: recepcjonistkę, barmankę,kucharza lub kucharkę. Informacja pod nr.tel. 519 525 935
Dam pracę-12 maja