OgÅ‚oszeÅ„: 3350   CzytajÄ…cych: 9066
Walbrzyszek.com

Operator frezarki numerycznej CNC

Telefon / kontakt:
75 306 1034 praca@arf.pl
Dodane:
5 maja
Operator frezarki numerycznej CNC
Twój zakres obowiązków:
• Obsługa frezarki numerycznej ().
• Wykonywanie detali na maszynie według powierzonej dokumentacji. Ustawienie detalu na stole maszyny / Realizacja programów obróbki.
• Korekty programów CNC
• Dobór oraz kontrolowanie stanu zużycia narzędzia skrawającego.
• Weryfikacja poprawności wykonania detalu w odniesieniu do dokumentacji technicznej.
• Kontrola prawidłowego przebiegu wykonania detali w trakcie obróbki.
Wymagania:
• Doświadczenie z zakresu obsługi maszyn CNC (Frezarki]).
• Umiejętność czytania rysunku technicznego.
• Znajomość doboru narzędzi skrawających oraz parametrów skrawania.
• Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
• Podstawowy zakres wiedzy dotyczący obróbki skrawaniem.
• Odpowiedzialność i zaangażowanie.
Oferta pracodawcy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Praca w zakresie produkcji jednostkowej.
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego.
Nr ogłoszenia: 1792049 Ważne do: 2024-05-19 10:18:15

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Malarz, lakiernik przemysłowy
Malarz, lakiernik przemysłowy Opis stanowiska: • Malowanie konstrukcji stalowych i elementów metodą hydrodynamiczną • Realizacja procesów malarskich zgodnie z dostarczoną dokumentacją te
Dam pracÄ™-5 maja
Opiekunka z pieskiem do małżeństwa - 1850€
Termin : od 14/05/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Mellinghausen Status: nowa Numer oferty: O/06027 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z prawem jazdy oraz komunikat
Dam pracÄ™-8 maja
Stolarz
Zatrudnię stolarza. Wymagane doświadczenie w obróbce drewna, wykonywanie mebli, drzwi, schodów. Lokalizacja - Stara Kamienica, tel. 608435483 w godzinach 8.00 - 17.00
Dam pracÄ™-6 maja
Sprzedawca w sklepie odzieżowym
Szukasz pracy, jesteś energiczną osobą, kochasz modę i pracę z ludźmi? To świetnie bo marka odzieżowa DEXEN WEAR do swojego butiku w naszej galerii poszukuje fajnych i pozytywnych osób do
Dam pracÄ™-przedwczoraj, 17:43
Pracownik biurowy - j.francuski
Firma Sedilog Sp. z o.o. świadczy usługi w dziedzinie transportu, logistyki, pomiarów 3D oraz montażu mebli. Ze względu na rozwój firmy, poszukujemy pracowników biurowych – dysponentów z dob
Dam pracÄ™-15 maja
Opieka Kolbermoor od 12.05.2024
NOWA OFERTA – Ok 12.05.2024 NA 6-8 TYGODNI LOKALIZACJA – 83059 Kolbermoor – dom 122 m2 WYNAGRODZENIE - 1800-2200 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza) ZAKWATEROWANI
Dam pracÄ™-7 maja
Kucharz - Niemcy - ze znajomością j. niem.
Kucharz/Kucharka w Hotelu Seerose w Beucha (okolice Lipska) - pełny etat (40 godzin) Poszukujemy doświadczonego kucharza/kucharki, który dołączy do naszego zespołu w Beucha (znajomość języka
Dam pracÄ™-przedwczoraj, 12:00
Opiekun od zaraz/1800 euro
Do opieki jest 87-letnia pani Sylta , waży ok 60 kg, ma 158 cm wzrostu. Pani ma przyznany 2 stopień niepełnosprawności. Jednostki chorobowe: Pani jest po lekkim udarze, lekki niedo
Dam pracÄ™-15 maja
Kelner/kelnerka
Restauracja Karpacka w Karpaczu górnym poszukuje kelnera lub kelnerki. Osoby z doświadczeniem mile widziane, jednak istnieje także możliwość odpowiedniego doszkolenia. Elastyczny grafik, praca w
Dam pracÄ™-wczoraj, 12:00
© 2002-2024 Highlander's Group