Walbrzyszek.com

Monter- konserwator

Dodane:
31 lipca
Meinert Sp. z o.o. spółka córka firmy ARCUS Components GmbH produkuje lampki sygnalizacyjne, konfekcjonuje proste lice oraz zespolone wiązki kablowe wysokiej jakości.
Aktualnie do naszego zespołu w siedzibie firmy w Jeleniej Górze poszukujemy osoby na stanowisko:
MONTER-KONSERWATOR
Miejsce pracy: ul. Spółdzielcza 53, 58-500 Jelenia Góra (woj. Dolnośląskie)

Opis stanowiska: budowa i naprawa desek montażowych, sprawdzanie prawidłowości działania oraz poprawności montażu wiązki, drobne prace konserwatorskie.
Wymagania: wykształcenie średnie techniczne, umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność pracy na urządzeniach (m.in.: tokarka, frezarka, wiertarka stołowa), zdolności modelarskie mile widziane, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy. Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem (angielski lub niemiecki).
Oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, System pracy 2 zmianowy, pakiet socjalny, szkolenie przygotowujące do pracy, atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami. Kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze, zostaną powiadomieni mailem lub telefonicznie o terminie i miejscu naboru.
CV proszę przesłać na adres: rekrutacja@arcus.world
Adres siedziby: MEINERT Sp. z o.o. ul. Spółdzielcza 53, 58-500 Jelenia Góra
Nr ogłoszenia: 1620576

Więcej z kategorii Dam pracę

Biuro Turystyczne z Karpacza
Poszukujemy w Karpaczu osoby do biura turystycznego. Sprzedaż wycieczek i pamiątek regionalnych. Osoba miła dla klientów. Elastyczne godziny pracy dobre warunki. Szczegóły proszę dzwonić tel.
Dam pracę-6 sierpnia
KUCHARZ
Restauracja w centrum Jeleniej Góry zatrudni osoby na stanowisko kucharz Oczekujemy od Ciebie: -doświadczenie w zawodzie - chęć do pracy i podejmowania wyzwań - książeczka sanepidowska
Dam pracę-31 lipca
Magazynier Zorka
ZORKA Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży meblarskiej. Istniejemy na rynku ponad 70 lat. Jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoczęliśmy wsp
Dam pracę-29 lipca
Dam pracę kier.kat. B
Zatrudnię kierowcę kat. B. Praca lokalnie Jelenia Góra. Rozwożenie materiałów budowlanych. Wymagana udokumentowana praktyka na dużych busach. Cv na info@maxitaxi.pl ,oferty na sms lub tel. 60
Dam pracę-7 sierpnia
Automyjnia kosmetyka przyjmie
Automyjnia Kosmetyka przyjmie osobę do pracy w Automyjnii,doświadczenie w Kosmetyce Samochodowej(Pranie tapicerki,polerowanie,karoserii),z prawo jazdy Jel. Góra Wolności 145 Teren MZK Tel.konta
Dam pracę-28 lipca
Pomocnik przy remoncie
Poszukuję osoby do pomocy przy remoncie mieszkania. Praca na terenie Jeleniej Góry. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Doświadczenie nie jest wymagane. Liczą się chęci i zaangażowanie w pracę.
Dam pracę-4 sierpnia
Portier służby pięter
Lake Hill Resort & SPA w Sosnówce to nowoczesny czterogwiazdkowy hotel łączący wyjątkową architekturę oraz stylowe wnętrza. Do swojego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Portier służby
Dam pracę-30 lipca
Praca dla cieśli
Praca od zaraz dla cieśli. Stawka 25 zł/godz., rozliczenia tygodniowe.
Dam pracę-27 lipca
Poszukiwany pracownik Mysłakowice
Potrzebny pracownik sumienny i dokładny do pracy przy altanach ogrodowych, wiatach , domkach drewnianych , montaż i inne prace .Stawka do ustalenia Mysłakowice 605897232 , jeżeli nie odbieram pi