Walbrzyszek.com

Mechanik monter maszyn i urządzeń

Dodane:
13 stycznia
Dolfamex Sp. z o.o. w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisku Mechanik monter maszyn i urządzeń w Dziale Utrzymania Ruchu

Zadania na stanowisku:
- prace warsztatowe, remontowe, montażowe, naprawcze (hydrauliczne),
- usuwanie awarii, naprawa sprzętu i wyposażenia zakładu

Wymagania :
- wykształcenie-zawodowe, techniczne ,
- mile widziane uprawnienia E do 1 kW,
- praktyczna znajomość hydrauliki,
- umiejętności spawalnicze,
- umiejętności ślusarskie,
- komunikatywność , umiejętność pracy zespołowej,
- uczciwość, dokładność, sumienność,

Oferujemy umowę o pracę, świadczenia z ZFŚS oraz inne świadczenia pracownicze. CV proszę przesyłać na email: praca@dolfamex.com.pl z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych - RODO.

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Asystentka / Higienistka stomatologiczna
KCM Clinic S.A. to prężnie rozwijająca się w Polsce i za granicą firma medyczna z wysokospecjalistycznym szpitalem i centrum edukacyjnym dla chirurgów z całego świata. Organizator międzynarod
Dam pracę-5 stycznia
Barman/ka
Lake Hill Resort & SPA w Sosnówce to nowoczesny czterogwiazdkowy hotel łączący wyjątkową architekturę oraz stylowe wnętrza. Obecnie do swojego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko barman/k
Dam pracę-opieka
Potrzebuję osobę do starszego Pana.Wszelkie informacje udzielę telefonicznie. Telefon 731886538
Dam pracę-3 stycznia
Kurier
Praca dla kuriera umowa o pracę
Opiekunka do Pani Od 15.02.2021 Alsfeld
Opiekunka do starszej Pani 36304 Alsfeld – Lingelbach/ Hessen Od 15.02.2021 na 6 tyg. 1300,- EUR + opłacony przejazd Wymagania: podstawowy+ , komunikatywny tel.: 519 421 903 Informacj
Dam pracę-13 stycznia
Recepcjonistka
Pensjonat w Przesiece zatrudni recepcjonistkę. Praca w młodym zespole. Inf. 519 525 935
Dam pracę-7 stycznia
Technolog Procesu
Jelenia Plast Sp. z o.o. w Jeleniej Górze, czołowy producent AGD z tworzyw sztucznych w Europie, obecnie poszukuje osób na stanowisko: TECHNOLOG PROCESU Miejsce pracy: JELENIA GÓRA Nr ref.
Dam pracę-8 stycznia
Menager Restauracji
Lake Hill Resort & SPA w Sosnówce to nowoczesny czterogwiazdkowy hotel łączący wyjątkową architekturę oraz stylowe wnętrza. Obecnie do swojego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Menager
Dam pracę-14 stycznia
Pracownik sprzątający 3500 zl brutto
Zatrudnię pracownika do grupy mobilnej sprzątającej sklepy spożywcze sieci dyscontowej, PRACA NOCNA od poniedziałku do piątku ,mile widziane osoby z prawem jazdy. Zatrudnienie na umowę o prac