Walbrzyszek.com

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Dodane:
7 maja
Firma Marazzi Poland sp. z o.o. poszukuje dynamicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Magazynier - Operator Wózka Widłowego. Poszukujemy kandydata z doświadczeniem w obszarze magazynowania, który będzie odpowiedzialny za skuteczne zarządzanie ruchem towarów przy użyciu wózka widłowego.

Wymagania:

- Posiadanie ważnego uprawnienia do obsługi wózka widłowego

- Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera

- Znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w magazynie

- Sprawność fizyczna i umiejętność obsługi sprzętu magazynowego

- Umiejętność pracy w zespole

- Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym (dwie zmiany)

Obowiązki:

- Obsługa wózka widłowego do przenoszenia, składowania i przemieszczania towarów

- Wsparcie procesu załadunku i rozładunku dostaw

- Prowadzenie bieżącej dokumentacji magazynowej

- Utrzymywanie porządku w miejscu pracy zgodnie z obowiązującymi standardami

- Współpraca z zespołem magazynowym w celu efektywnej organizacji pracy

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Przyjazne środowisko pracy

- Możliwość korzystania z pakietu socjalnego (opieka medyczna, karta sportowa, itp.)

- Szkolenia i rozwój zawodowy

Firma Marazzi Poland sp. z o.o. to pracodawca równych szans. Zachęcamy osoby z różnorodnym doświadczeniem do aplikowania.

Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: hr@marazzi.pl lub telefon pod numer 516 005 331.

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Zbrojarz cieśla
Zatrudnię zbrojarzy i cieśli budowlanych Możliwość rozliczania co tydzień atrakcyjne stawki .Więcej informacji pod nr 607269329
Dam pracę-wczoraj, 9:16
Opiekun/Opiekunka od zaraz/1800 euro
Do opieki jest 97-letnia Pani Maria, waży ok. 81 kg, ma 155 cm wzrostu. Pani ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności. Pflegedienst – nie przychodzi. Lekarstwa sortuje sama podopieczna lu
Dam pracę-14 maja
Kelnerka/kelner
Hotel Concordia zatrudni osobę na stanowisko kelnerka/kelner. Umowa o pracę lub umowa zlecenie. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy receocja@hotelconcordia.pl
Dam pracę-12 maja
Zatrudnię /wykończeniówka
Zatrudnię przy pracach wykończeniowych regipsy szpachlowanie malowanie panele tylko fachowcy nie osoby uczący się praca od zaraz.
Dam pracę-18 maja
Opiekunka do seniorki - Tagespflege; 1650€
Termin : od 30/05/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Mühlheim an der Ruhr Status: nowa Numer oferty: O/06051 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z komunikatywną znaj
Dam pracę-9 maja
Sprzedawca w sklepie odzieżowym
Szukasz pracy, jesteś energiczną osobą, kochasz modę i pracę z ludźmi? To świetnie bo marka odzieżowa DEXEN WEAR do swojego butiku w naszej galerii poszukuje fajnych i pozytywnych osób do
Dam pracę-17 maja
Specj. ds. Technicznych i Zamówień Publicznych
Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. ogłasza nabór na stanowisko Specjalista ds. Technicznych i Zamówień Publicznych w Biurze Zarządu Spółki w Mysłakowicach. Wymagani
Murarzy i pomocników
Przyjmę do pracy murarzy i pomocników. Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Dam pracę-przedwczoraj, 12:13
Przyjmę do pracy na budowie Murarzy I Pomocników. Więcej informacji udzielę telefonicznie.