Walbrzyszek.com

Lakiernik, lakiernik przemysłowy

Dodane:
22 lutego
W związku z rozwojem działalności poszukujemy Kandydata na stanowisko: lakiernik, lakiernik przemysłowy.

Przewidywany zakres obowiązków:

- lakierowanie konstrukcji stalowych i aluminiowych
- drobne prace i poprawki lakiernicze
- przygotowanie elementów do ich dalszego malowania
- dbanie o porządek miejsca pracy

Jeśli posiadasz tylko podstawowe umiejętności z zakresu lakiernictwa oferujemy naukę wszelkich technik niezbędnych do wykonywania pracy na stanowisku.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne warunki zatrudnienia

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny: 668138371.

Lokalizacja - Kowary, ul. Zamkowa 9.

Więcej z kategorii Dam pracę

Przedstawiciel handlowy
Firma SEGME zajmująca się sprzedażą okien, bram garażowych, rolet zatrudni przedstawiciela handlowego. Wymagamy doświadczenia w pracy jako przedstawiciel minimum dwa lata. Prosimy przesyłać C
Dam pracę-1 marca
Hotel w Szklarskiej Porębie buduje nowy zespół
W związku z prowadzonym rebrandingiem Boutique Eco Hotel Sasanka poszukuje pracowników na stanowisko recepcjonisty oraz technicznego. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres dyrektor@hotel-sasanka.p
Dam pracę-22 lutego
Kierowca C+E
Przyjmę do pracy kierowcę w ruchu międzynarodowym na trasie Niemcy-Benelux. Wymagana kat C+E. System pracy 19 dni w trasie/ 9 w domu. Wynagrodzenie 7000 zł.
Dam pracę-przedwczoraj, 16:52
Hotel Seidorf - recepcjonista
Hotel Seidorf Recepcjonista Zakres zadań: • profesjonalna obsługa gości • meldowanie gości, pobieranie płatności za pobyt, wystawianie FV • przyjmowanie rezerwacji oraz sprzedaż
Dam pracę-19 lutego
Praca dla stomatologa
Gabinet stomatologiczny w Jeleniej Górze zatrudni lekarza stomatologa Kontakt 693362064 l
Dam pracę-przedwczoraj, 20:08
Pielęgniarka - dodatkowa praca Jelenia Góra
Centrum Medyczne Karpacz SA zatrudni pielęgniarkę do poradni specjalistycznej w Jeleniej Gorze w niepełnym wymiarze czasu pracy. Oferty proszę zgłaszać na telefon 883 358 188.
Dam pracę-26 lutego
Prace ziemne, brukarstwo, fachowiec, pomocnik
Zatrudnię do pracy przy bruku oraz do prac ziemnych fachowców oraz pomocników. Mile widziani również studenci, uczniowie oraz pracownicy dotknięci lock downem. Nie tolerujemy używek typu alkoh
Dam pracę-24 lutego
Praca w marketingu
Zapraszam do współpracy osoby zainteresowane pracą zdalną. Pomogę uczciwie zarabiać pow 4 tys.zł miesięcznie. Firma rozwinęła się aktualnie na rynkach zagranicznych.
Praca na budowie w Niemczech
Przyjmę pracownika na budowę w Niemczech, więcej informacji pod nr. tel. +491629373078