Walbrzyszek.com

Kucharz samodzielny

Dodane:
11 września
Restauracja Karpacka w Karpacki&SPA w Karpaczu poszukuje osoby na stanowisko samodzielnego kucharza. Gwarantujemy umowę o pracę po okresie próbnym, stabilność zatrudnienia, korzystne warunki pracy. Wymagamy doświadczenia w pracy jako kucharz. Tradycyjna kuchnia.
CV prosimy składać na adres: kamil.malina@hotel-karpacki.pl

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Hotel Seidorf - kelner
Hotel Seidorf ***** w Sosnówce Kelner Twoje zadania: • bezpośrednia i profesjonalna obsługa Gości w restauracji, z zachowaniem obowiązujących standardów i procedur • promowanie najwy
Dam pracę-wczoraj, 11:43
Pomoc w magazynie
do sklepu meblowego w Jeleniej Górze zatrudnimy osobę do prac magazynowych. Konfekcjonowanie zamówień , wydawanie towaru , załadunki i rozładunki
Dam pracę-dziś, 14:20
Specjalista ds. sprzedaży
O nas: Firma Polcolorit S.A. to lider w świecie ceramiki – produkujemy płytki ceramiczne najwyższej jakości, a nasze produkty są znane i doceniane na całym świecie. Dzięki połączeniu nowa
Dam pracę-17 września
Zatrudnię do prac budowlanych
Zatrudnię pracownika przy wylewaniu posadzek. Zarobki 1000 -1200zł tygodniowo. Tel. 601 799 492
Dam pracę-wczoraj, 8:47
Specjalista ds. logistyki
Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Daje pracę ponad 4000 osobom w
Dam pracę-15 września
Obsługa Klienta - j. angielskim
Zakres obowiązków:Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami-Codzienne wsparcie klientów firmy w rozwiązywaniu problemów-Przygotowywanie zleceń na produkcje. CV na rekrutacja@quest
Dam pracę-13 września
Pokojowa
Hotel w Karpaczu zatrudni osobę na stanowisko pokojowej.Praca na cały etat i na jedną zmianę. Umowa o pracę.
Dam pracę-14 września
Kierowcę zatrudnię C,CE
Firma Parys Jelenie Góra zatrudni kierowce C CE praca na miejscu - wywrotka firma budowlana , kontakt od Poniedziałku do Soboty w godzinach 7-17 tel 605 418 974
Dam pracę-wczoraj, 21:27
Elektromechanika maszyn i urządzeń
Zatrudnię