Walbrzyszek.com

Kucharz - Niemcy - ze znajomością j. niem.

Dodane:
26 kwietnia
Kucharz/Kucharka w Hotelu Seerose w Beucha (okolice Lipska) - pełny etat (40 godzin)
Poszukujemy doświadczonego kucharza/kucharki, który dołączy do naszego zespołu w Beucha (znajomość języka niemieckiego). Jako kucharz/kucharka będziesz odpowiedzialny za przygotowanie i prezentację naszych potraw oraz zapewnienie wysokiej jakości i płynnego działania naszej kuchni.
Twoje zadania:
• Przygotowywanie dań ciepłych i zimnych
• Planowanie i realizacja jadłospisów i menu
• Przestrzeganie standardów higieny i bezpieczeństwa
• Zamawianie i przechowywanie żywności
• Współpraca przy dalszym rozwoju receptur i dań
Twój profil:
• Ukończone szkolenie na szefa kuchni lub porównywalne doświadczenie zawodowe
• Pasja do dobrego jedzenia i wysokich standardów jakości
• Umiejętność pracy w zespole i elastyczność
• Niezawodność i umiejętność pracy pod presją czasu
• Znajomość planowania menu i kalkulacji kosztów będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
• Pracę na pełny etat w wymiarze 40 godzin tygodniowo
• Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
• Zmotywowany zespół i przyjemne środowisko pracy
• Możliwość dalszego szkolenia i rozwoju zawodowego
Miejsce pracy: Beucha
Aplikuj teraz i zostań częścią naszego zespołu! Prześlij nam swoje kompletne dokumenty aplikacyjne pocztą elektroniczną na adres info@sedilog.pl. Nie możemy się doczekać, aby Cię poznać!

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Od zaraz! Opiekun do seniora na wózku - do 1850€
Termin : od 03/05/2024 Język : bardzo dobry Miejscowość: Obernburg am Main Status: nowa Numer oferty: O/06002 Opis oferty: Poszukujemy niepalącego opiekuna z bardzo dobrą znajomośc
Dam pracę-29 kwietnia
Opieka Bad Aibling od zaraz
NOWA OFERTA – OD ZARAZ NA 6-8 TYGODNI LOKALIZACJA – 83043 Bad Aibling WYNAGRODZENIE - 1800-2200 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza)+PREMIA ZAKWATEROWANIE – pokój
Dam pracę-22 kwietnia
Kucharz, Pomoc kuchenna Karpacz
Restauracja "U Ducha Gór" w Karpaczu zatrudni kucharzy i pomoce kuchenne. Możliwość zakwaterowania tel 512392437
Dam pracę-25 kwietnia
Spawacz
Spawacz Twój zakres obowiązków: • Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją rysunkową i techniczną; • Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich; • Obsługa elektronarzędzi konieczny
Dam pracę-wczoraj, 9:18
Osoby do sprzątania
Szukamy osób do pracy w dziale czystości. Praca w hotelu z możliwością noclegu i wyżywienia. Forma zatridnienia do uzgodnienia według potrzeb pracownika. Dobra atmosfera pracy, praca w zgreanym
Dam pracę-26 kwietnia
Opieka Lorch - Waldhausen od 01.05.2024-2 tyg
Szukamy opiekunki z min.podstawami języka niemieckiego na wyjazd od 01.05.2024 na 2 tyg do pomocy podopiecznej w Lorch Waldhausen (okolice Sttutgartu)- podmiana stałej opiekunki , która jedzie na u
Pani śniadaniowa - pomoc hotelowa
Pensjonat w centrum Karpacza zatrudni panią na stanowisko: ŚNIADANIOWA - POMOC HOTELOWA Umowa zlecenie. Śniadanie w formie bufetu jest dostępne dla gości od godziny 7:30 do 10:00. Praca
Kierowca na System 2/1 Automotiv
Szukam Kierowców na System 2/1.90% to wożenie automotiv. Niemcy, bliska Francja, Czechy, bliska Słowacja, Polska.
Dam pracę-28 kwietnia
Pracownik działu technicznego do nowego obiektu
Do nowego obiektu Złoty Horyzont Resort w Szklarskiej Porębie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO OPIS STANOWISKA: • Dbanie o sprawne funkcjonowanie techn
Dam pracę-23 kwietnia