Walbrzyszek.com

Kucharz / kucharka do hotelu

Dodane:
7 paźdź.
Pałac Margot SPA w Karpaczu zatrudni Kucharza lub Kucharkę

Opis stanowiska pracy (odpowiednio do rodzaju stanowiska):

- przygotowanie dań zgodnie z recepturami i instrukcjami,

- zapewnienie wysokiej jakości serwowanych dań,

- utrzymywanie czystości na stanowisku pracy,

- dbanie o wskaźniki ilościowe i jakościowe,

- przestrzeganie zasad HACCP i BHP.

Od kandydatów oczekujemy (odpowiednio do rodzaju stanowiska):

- Doświadczenia na podobnym stanowisku,

- Znajomości kuchni polskiej ciepłej i zimnej,

- Umiejętności pracy w zespole,

- Dyspozycyjność, sumienność, punktualność,

- Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającym się Hotelu,

- umowę o pracę na pełny etat,

- stabilne warunki zatrudnienia

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

- miłą atmosferę pracy

- możliwość zakwaterowania

Wynagrodzenie w systemie godzinowym od 18- 22 zł/h uzależnione od stanowiska i zaangażowania.

CV proszę wysłać na e-mai lub kontakt telefoniczny 512 522 453 (od 10 do 16)

Z radością powitamy Cię w naszym zespole, dlatego podejmij działanie i zostań pracownikiem w ekskluzywnym Pałacu Margot SPA w Karpaczu.

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Grafik komputerowy
AxPro Concept Sp. z o.o. zajmującą się obsługą inwestycji w zakresie pokryć podłogowych poszukuje Pracownika Działu Projektowego – Grafik Komputerowy Miejsce pracy: Kamienna Góra lub Jel
Dam pracę-6 paźdź.
Specjalista ds. zakupów
ZORKA Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży meblarskiej. Istniejemy na rynku ponad 70 lat. Jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoczęliśmy wsp
Cieśla/zbrojarz/betoniarz bez języka niemieckiego
Opis Jesteśmy polską firmą budowlaną działającą na rynku niemieckim. Wykonującą zarówno duże jak i małe przedsięwzięcia z zakresu budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Nasze prac
Praca zbrojarz/cieśla/murarz/pomocnik
Generalny wykonawca inwestycji budowlanych z siedzibą w Jeleniej Górze poszukuje kandydatów na stanowiska: Zbrojarz/Cieśla/Murarz/Pomocnik budowlany Wymagania-dyspozycyjność, gotowość do p
Dam pracę-przedwczoraj, 12:31
Full-Stack Developer
Kim jesteśmy? Firma Akcept od ponad 20 lat zajmuje się marketingiem obiektów noclegowych nad morzem i w górach. Posiadamy portale, na których publikujemy oferty obiektów noclegowych. Wykonujemy
Dam pracę-przedwczoraj, 13:05
Opiekunka do Pana/ Wiesbaden/od 17.12/1500 Euro
Opiekunka do starszego Pana od 17.12.2021 na 2 miesiące 65195 Wiesbaden do 1500 EUR + 200 EUR premia świąteczno-noworoczna Poszukujemy opiekunki z mocną komunikatywną znajomością języka
Dam pracę-14 paźdź.
Pracownik gospodarczy - Uzdrowisko Cieplice
Stanowisko pracy: PRACOWNIK GOSPODARCZY Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne ni
Dam pracę-7 paźdź.
Willa z Karpacza przyjmie
Willa z Karpacza przyjmie panią do przygotowywania śniadań. Praca w godzinach porannych 7.00 do 13.00 dobre warunki przyjemna rodzinna atmosfera. Szczegóły tel 508030859
Dam pracę-przedwczoraj, 13:27
Operator produkcji - produkcja płytek ceramicznych
Firma POLCOLORIT S.A w związku z intensywnym rozwojem zatrudni osobę na stanowisko: OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ CERAMICZNYCH Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, stale się rozw
Dam pracę-12 paźdź.