Walbrzyszek.com

Hydraulik# Praca od zaraz# Belgia

Dodane:
13 maja
Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych hydraulików do prac na terenie Belgii. Praca na własnej działalności.

Zakres obowiązków:
•instalacje wodno-kanalizacyjne w nowych projektach budowlanych
•montaż ogrzewania podłogowego
•układanie, zgrzewanie rur sanitarnych, montaż toalet, zlewów i pryszniców

Wymagania:
•własna działalność gospodarcza, A1
•co najmniej 2-letnie doświadczenie
•komunikatywna znajomość języka angielskiego
•odpowiedzialność, dokładność
•motywacja do pracy

Oferujemy:
•atrakcyjne wynagrodzenie od 22 euro/h netto
•dwutygodniowy system rozliczeń
•zakwaterowania w okolicach wykonywania pracy
•opiekę polskiego koordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem OLX lub kontakt telefoniczny +48 510 926 234

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych jest Regess Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłakowice 58-533, Łokietka 30. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Polityka prywatności dostępna jest na stronie internetowej

Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekunka Niemcy 1600EURO do St. Pana 01.06.2022
Opiekunka do starszego Pana 37574 Einbeck / Dolna Saksonia / koło Getyngi Od 01.06 na 4 tyg. do 1600 EUR + opłacony przejazd Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego tel.: 519 42
Dam pracę-19 maja
Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze
Konkurs na stanowisko asystenta sądowego. Szczegóły na stronie internetowej Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze w zakładce Oferty pracy - w toku : https://www.jelenia-gora.sr.gov.pl/konkurs-na-st
Dam pracę-17 maja
Mechanik - wtryskarnia
Firma z Staniszowa, zajmująca się przetwórstwem tworzyw sztucznych zatrudni mechanika zmianowego (usuwanie awarii ,przezbrajanie wtryskarek i kontrola procesu wtrysku) Praca na 3 zmiany. Atrakcyjne
Dam pracę-wczoraj, 9:00
Sprzedawca w Sklepie Turystycznym w Karpaczu
Sprzedawca w Sklepie Turystycznym w Karpaczu ZATRUDNIMY PRACOWNIKA - CAŁY ETAT Jesteś naszym idealnym kandydatem jeśli: · posiadasz wysoką kulturę osobistą · jesteś punktualny/a
Spawacz
Lakfam Fabryka Maszyn Kowary producent automatycznych szlifierek narzędziowych oraz konstrukcji stalowych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko Spawacz: Wymagania:
Dam pracę-wczoraj, 10:40
Opiekunka do samotnej seniorki, spokojne miejsce
Termin :od 31/05/2022 Język :dobry Miejscowość:Emmelshausen Status:zastępstwo Poszukujemy zaszczepionej opiekunki z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do Pani Klary
Dam pracę-16 maja
Kelner hotelowy
W związku z planowanym otwarciem nowego obiektu Mercure Hotel w Szklarskiej Porębie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kelner. Inwestycja oferuje 140 nowoczesnych apartamentów, strefę SPA & Wel
Dam pracę-wczoraj, 9:45
Zatrudnię kucharza / szefa kuchni
Zatrudnię osobę na stanowisko kucharza/szefa kuchni w Ośrodku Wczasowym w Bukowcu. Wszelkich informacji udzielę telefonicznie. Kontakt: 602 554 493
Dam pracę-13 maja
Pracownik recepcji
Klub fitness w Jeleniej Górze poszukuje osób na stanowisko pracownika recepcji. Wymagana dyspozycyjność, komunikatywność, pozytywne nastawienie. Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta.
Dam pracę-10 maja