Walbrzyszek.com

Hotel Seidorf - cukiernik

Dodane:
4 maja
Hotel Seidorf ***** w Sosnówce zatrudni cukiernika

Poszukujemy ambitnej i kreatywnej osoby specjalizującej się w wypiekaniu różnych słodkości (torty, ciasta itp.) oraz produkcji i wypieku pieczywa

Oferujemy :

-wysoką stawkę, jednak uzależnioną od doświadczenia i wiedzy

-zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie

-wdrożenie na stanowisko pracy

-miłą i przyjazną atmosferę

Zakres obowiązków:

-przygotowanie wypieków zgodnie z recepturami

-dbałość o estetykę i jakość przygotowanych produktów

-umiejętność obsługi urządzeń/maszyn cukierniczych

-przestrzeganie zasad higieny i procedur na stanowisku pracy

-zaangażowanie w przygotowanie nowych produktów

Oczekujemy:

-doświadczenia

-samodzielności

-punktualności

Szukamy osób z miłością i pasją do wypieków.

Zapraszamy do wysyłania CV na adres rekrutacja@seidorf.pl

KLAUZULA INFORMACYJNA:
Administratorem danych osobowych jest Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o 58-564 Sosnówka Liczyrzepy, NIP: 6112783134. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Seidorf Mountain Resort Sp. z o.o 58-564 Sosnówka Liczyrzepy, NIP: 6112783134 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekunka Niemcy
Pośrednictwo pracy RESPEKT szuka opiekunki z komunikatywnym niemieckim do pana Gerda W 67136 Fussgoenheim - 1600€ + zwrot za przejazd Wyjazd od 14.06 na 6 tyg. lub na dłużej Pan cierpi na sp
Dam pracę-6 maja
Pośrednictwo pracy RESPEKT szuka opiekunki z jęz. komunikatywnym/dobrym niemieckim do pana Klausa od: 25.06 – na 6 tyg. lub na dłużej do miejscowości : 67098 Bad Duerkheim Wynagrodzenie: 15
Pracownik odlewni
Światowy lider w branży numizmatycznej, właściciel marki Germania Mint, w związku z rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK ODLEWNI Miejsce pracy: Jelenia Góra GŁÓWNE
Dam pracę-3 maja
BARMAN
Restauracja w centrum Jeleniej Góry zatrudni osoby na stanowisko barman Oczekujemy od Ciebie: -dyspozycyjności -otwartości i chęci uczenia się - zaangażowania w wykonywaną pracę -obs
Dam pracę-4 maja
Doradca sprzedaży GO Sport Galeria Sudecka
GO SPORT to jedna z największych sieci sklepów sportowych w Europie. W Polsce Go Sport obecny jest od 1998 roku, a od października 2019 jest częścią grupy kapitałowej Sportmaster Operation, lid
Dam pracę-29 kwietnia
Pilny wyjazd 12.05.21 do 1 Podopiecznej - SPP
PREMIA +100 EURO Oferta nr 440 Praca dla Opiekunki do Pani Renaty Miejscowość: 30923 Garbsen/PP/BK Stawka miesięczna: 1450 Euro (umowa zlecenie z ubez. w niemieckiej kasie chorych) 1800 Euro (
Dam pracę-przedwczoraj, 11:34
Biuro Turystyczne z Karpacza
Biuro Turystyczne z Karpacza przyjmie osobę do pracy w charakterze sprzedawcy wycieczek i pamiątek regionalnych. Dobre warunki, elastyczne godziny szczegóły proszę dzwonić 508030859 Praca stała
Dam pracę-5 maja
Recepcjonista hotel w Karpaczu
Pałac Margot w Karpaczu zatrudni osobę na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty. Umowa o pracę. Praca w systemie zmianowym. Obowiązki: -przyjmowanie gości -obsługa rezerwacji -fakturow
Specjalista ds. BHP
Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Daje pracę ponad 4000 osobom w
Dam pracę-wczoraj, 10:30