Walbrzyszek.com

Elektryk złota rączka / pracownik techniczny

Dodane:
15 maja
Firma budowlana zatrudni " Złota rączkę "

Zakres obowiązków:

- Drobne naprawy elektryczne, hydrauliczne,
- prace dodatkowe: prace wykończeniowe, malowanie, tynkowanie.

Wymagania:

- uprawnienia elektryka
- Doświadczenie.
- Zaangażowanie.
- Sumienność.
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej firmie z siedzibą w Mysłakowicach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na email:
kornel.owsiejewicz@regess.eu lub kontakt telefoniczny 513 491 308

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Recepcjonistka/Recepcjonista Karpacz
Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner. Do naszego młodego, otwarteg
Dam pracę-dziś, 8:32
Pokojowa / Holowa
Osada Śnieżka to Rodzinny Resort w Łomnicy między Karpaczem a Jelenią Górą. Obiekt oddaje do dyspozycji 62 pokoje w części hotelowej i 272 apartamenty w wolnostojących domkach. Aktualnie
Dam pracę-14 maja
Operator linii produkcji pelletu
OPIS Obowiązki: Obsługa maszyn produkcyjnych. Kontrola jakości produktu. Prace porządkowe i serwisowe. Realizacja zleceń produkcyjnych. Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym. Praca
Dam pracę-17 maja
*** Pomoc Kuchenna ***
Zatrudnimy pomoc kuchenną do pracy w kuchni przy produkcji garmażerki, (pierogi, gołąbki, sałatki, surówki, bigosy, różne mięsa itp.) Praca w Jeleniej Górze (Centrum) – Podwale 25. Ofer
Dam pracę-przedwczoraj, 22:34
Sprzątaczka biurowa - Jelenia Góra
Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 10 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 7
Dam pracę-16 maja
Kucharz - Uzdrowisko Cieplice
Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne niezbędne: - wykształcenie kierunkowe - zna
Dam pracę-dziś, 11:12
Specjalista/ka ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Mysłakowice (obok Jeleniej Góry) praca na pół etatu Obowiązki: • naliczanie płac dla zleceniobiorców oraz pracowników zatrudnionych w Polsce i za granicą • ewidencjon
Dam pracę-15 maja
Kierowca kat. C, C+E
Zatrudnię kierowcę kat. C lub C+E z doświadczeniem w firmie budowlanej w Piechowicach.
Kelner - Uzdrowisko Cieplice
Kelner – Barman Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne, cechy i umiejętności Kan
Dam pracę-dziś, 11:23