Walbrzyszek.com

Brukarz

Dodane:
20 listopada
Zatrudnię brukarza z doświadczeniem na umowę o pracę bez nałogów.
Pijakom i ćpunom dziękuję z góry szkoda mojego i waszego czasu.

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekunka do Pana Od 01.12.2020 Kassel
Opiekunka do starszego Pana 34130 Kassel Od 01.12.2020 na 2 m-ce 1500,- EUR + opłacony przejazd + premia świąteczna 900,-ZŁ brutto Wymagania: dobry język niemiecki tel.: 572 366 022
Dam pracę-19 listopada
Praca na dachu
Zatrudnię pomocnika na dach płaski. Nie odpisuje na smsy.
Dam pracę-25 listopada
Kasjer - Sprzedawca
"Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Jeleniej Górze zatrudni osobę na stanowisko kasjer - sprzedawca. Więcej inforamcji pod numerem telefonu 757526146
Dam pracę-27 listopada
Magazynier, kierowca
Hurtownia artykułów biurowych i szkolnych zatrudni na stanowisko magazyniera - kierowcy z kat. B. Mile widziana umiejętność obsługi wózka widłowego, zaangażowanie, samodzielność i swoboda
Dam pracę-18 listopada
Zatrudnię mechanika samochodowego
Auto Serwis Bieniasz firma z długoletnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym zatrudni na bardzo dobrych warunkach samodzielnego mechanika samochodowego. Zapewniamy bardzo dobre warunki finansowe
Dam pracę-wczoraj, 14:26
Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m)
Zakres obowiązków: Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów Skanowanie towarów Inwentaryzacja Ogólne prace magazynowe Oferujemy: Różnorodny zakres
Dam pracę-23 listopada
Spawacz
Lakfam Fabryka Maszyn Kowary producent automatycznych szlifierek narzędziowych oraz konstrukcji stalowych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko Spawacz: Wymagania:
Dam pracę-wczoraj, 12:45
Adresowanie kopert z ulotką i inne!
Ciekawe, a zaraz dochodowe zajęcia w własnym lokum, propozycje prac obejmują cały kraj. Polecamy adresowanie kopert z ulotką, drobny montaż,szycie, prace w internecie oraz współpracę na dog
Dam pracę-wczoraj, 20:04
Zlecenie dla Opiekunki od 05.12-SPP
Oferta nr 533 Praca dla Opiekunki do Pani Karli Miejscowość: 30890 Barsinghausen/P329 Stawka miesięczna: 1650 Euro (umowa zlecenie z ubez. w niemieckiej kasie chorych) 2000 Euro (własna dział