Walbrzyszek.com

Berlin 1700-2200€ opieka pilne!

Dodane:
30 czerwca
Miejsce: Berlin
Termin: od 5-6.07 na 4/6/8 tygodni.

Wynagrodzenie:
umowa zlecenie: 1700 euro,
działalność gospodarcza: 2200 euro.

Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad mobilnym małżeństwem.

Obowiązki opiekunki: gotowanie, sprzątanie, pomoc w ubieraniu.
Zakupy robi opiekunka, wystarczające zaopatrzenie/środki finansowe.
Dom, warunki bdb.
Dla opiekunki pokój, internet.
Spokojne miejsce.

OCZEKUJEMY:
- znajomość jęz. niemieckiego na poziomie dobrym / komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej,
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość.

OFERUJEMY:
- atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji,
- legalne zatrudnienie,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
- organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów,
- stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech ,
- indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi ofertami!

Zadzwoń i zapytaj o zlecenie:
+48 538 109 848
+48 538 109 888

praca@bestcare24.pl

Best Care 24
ul. Pocztowa 2/2
58-500 Jelenia Góra

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AM BEST CARE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. (ul. Legnicka 52, 54-204 Wrocław). Dane przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych; wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu: +48 538 109 848, info@bestcare24.pl.
Nr ogłoszenia: 1615714

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekunka do Niemiec
Pośrednictwo Respekt Sp. z o. o. szuka opiekunki od 19.07.2020 na dwa miesiące do 79224 Umkirch. Seniorka ma 92 lata. Porusza się samodzielnie , wymaga wsparcia podczas kąpieli. Przesypia całe
Dam pracę-29 czerwca
Opiekunka do spokojnej mobilnej Pani na 8.07.2020
Firma Active Care sp. z o.o. poszukuje opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz prawem jazdy do mobilnej Pani Ingrid. Termin wyjazdu - 8.07.2020 długość pobytu min. 8 tyg
Dam pracę-22 czerwca
Zatrudnimy kucharza
Restauracja Zajazd Witosa zatrudni osobę na stanowisko kucharz. Praca na stałe. Dobre warunki pracy, elastyczne godziny pracy, miła atmosfera ,atrakcyjne wynagrodzenie . Zapraszamy
Pani do sprzątania niewielkiego pensjonatu
Potrzebna dorywcza pomoc do prac porządkowych (głównie sprzątanie) w niewielkim pensjonacie w okolicach Jeleniej Góry. Dobre wynagrodzenie dla sumiennej osoby.
Dam pracę-23 czerwca
Opieka osób starszych Niemcy
Noe zlecenia na 06.07 94518 SPIEGELAU 1450€ + KP Szukamy niepalącej opiekunki z językiem komunikatywnym do niewidomej Pani. Podopieczna ma 96 lat 155/60, ma początki demencji oraz problemy z c
Dam pracę-2 lipca
Opiekunka Niemcy do St. Pana od 14.07-1500E
???? Opiekunka do starszego Pana 35260 miasteczko koło Marburga Od ok 14.07.2020 na 2 m-ce 1500,- EUR + opłacony przejazd Wymagania: dobry lub mocny komunikatywny język niemiecki ???? te
Dam pracę-30 czerwca
Mechanik samochodowy
Firma ARF sp z o.o. z siedzibą w Barcinku zatrudni mechanika samochodowego z doświadczeniem. Praca w systemie dwuzmianowym.
Dam pracę-przedwczoraj, 12:42
Opiekunka medyczna w Szklarskiej Porębie
Izerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii Izer-Med Sp. z o.o. w Szklarskiej Porębie zatrudni opiekunki medyczne. Wymagane wykształcenie kierunkowe. Bliższych informacji udzielimy podczas
Ustawiacz wtryskarek
Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Dr. Schneider Automotive Polska