R E K L A M A
Zobacz także
Portal Walbrzyszek.com - Wałbrzych Ogłoszenia Jelenia Góra Ogłoszenia Legnica Ogłoszenia Świdnica Ogłoszenia Wrocław

Piątek, 18 października 2019.4787 ogłoszeń w 5 regionach i 87 kategoriach.Czytających: 2935.Dodaj ogłoszenie | Zaloguj

Kategorie ogłoszeń

Instalator / pomocnik instalatora

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko: Instalator oraz pomocnik instalatora.

Zakres obowiązków:
- Instalacja i konfiguracja zakończeń abonenckich
- Instalacja linii kablowych ziemnych i napowietrznych miedzianych oraz światłowodowych
- Budowa sieci strukturalnych
- Utrzymanie sieci (diagnostyka, usuwanie awarii)
- Pomiary sieci
- Podstawowa konfiguracja urządzeń aktywnych sieci.

Wymagania:
- Umiejętność efektywnej pracy w zespole
- Solidność i zaangażowanie w wykonywane zadania
- Prawo jazdy kat. B
- Dyspozycyjność
- Znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi
- Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Identyfikowanie i analiza powtarzających się problemów przy współpracy z grupą odpowiedzialną za sieć.

Oferujemy:
- Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie
- Umowę o pracę
- Spokojne miejsce pracy wśród miłych i ambitnych ludzi

Prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres praca@box3.pl (tytule: instalator / pomocnik instalatora) lub dostarczenie w formie papierowej do naszego biura w Jeleniej Górze przy ul. Chałubińskiego 12.
ulica Tytusa Chałubińskiego 12, 58-570 Jelenia Góra, Polska
Kategoria
Region
jeleniogórski
Tel.(kontakt)
praca@box3.pl
Zdjęcia
Informacje o ogłoszeniu
Numer ogłoszenia: 1575608
Data dodania: 7 października 2019
Data ważności: 21 października 2019

Inne w kategorii Praca > Dam pracę

Dodaj ogłoszenie
© 2002-2019 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONEHydraulik | Napisz do nas | Redakcja