R E K L A M A
Zobacz także
Portal Walbrzyszek.com - Wałbrzych Ogłoszenia Jelenia Góra Ogłoszenia Legnica Ogłoszenia Świdnica Ogłoszenia Wrocław

Piątek, 22 marca 2019.5216 ogłoszeń w 5 regionach i 87 kategoriach.Czytających: 2362.Dodaj ogłoszenie | Zaloguj

Kategorie ogłoszeń

Pracownik biurowy – Miedzianka

Firma Hawk zatrudni pracownika biurowego z doskonałą znajomością języka angielskiego.
Zadania:
komunikacja z klientami w języku angielskim
korespondencja w języku angielskim
przygotowywanie raportów.
Oczekujemy:
bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
wykształcenia wyższego,
dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook),
bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności,
pozytywnego nastawienie do otoczenia,
wysokiej kultury osobistej,
samodzielności oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki,
umiejętność pracy w grupie.
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
przeszkolenie na stanowisku pracy,
pracę w przyjaznej atmosferze,
pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00
Czekamy na Państwa dokumenty aplikacyjne na adres mailowy: office@hawk.com.pl lub standardowo telefonicznie od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.
Kategoria
Region
jeleniogórski
Tel.(kontakt)
Zdjęcia
Informacje o ogłoszeniu
Numer ogłoszenia: 1538145
Data dodania: 15 marca 2019
Data ważności: 29 marca 2019

Inne w kategorii Praca > Dam pracę

Dodaj ogłoszenie
© 2002-2019 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONEHydraulik | Napisz do nas | Redakcja