R E K L A M A
Zobacz także
Portal Walbrzyszek.com - Wałbrzych Ogłoszenia Jelenia Góra Ogłoszenia Legnica Ogłoszenia Świdnica Ogłoszenia Wrocław

Piątek, 22 lutego 2019.4958 ogłoszeń w 5 regionach i 87 kategoriach.Czytających: 7259.Dodaj ogłoszenie | Zaloguj

Kategorie ogłoszeń

Kierowca + magazynier na zlecenie

Firma zatrudni na umowę zlecenie mężczyznę do transportu (kat. B) i przeładunków oraz gospodarki magazynowej na stałe na 3dni w tygodniu: wtorek – czwartek (razem 24h tygodniowo).
ZADANIA:
TRANSPORT WŁĄCZNIE Z PRZEŁADUNKIEM
- załadunek i wyładunek
- transporty komponentów i produktów gotowych
- wyjazd średnio 6x miesiąc do kontrahentów do Niemiec
GOSPODARKA MAGAZYNOWA
- obsługa dostaw i wysyłek włącznie z przeładunkiem,
- kontrola dostaw, kierowanie komponentów do magazynu,
- wsparcie wykonawców w dostawie komponentów,
- porządkowanie i kontrola fizyczna magazynów.
INNE ZADANIA
- realizacja termotransferu
- …. w miarę potrzeb i możliwości
WYMAGANIA:
Dobry stan zdrowia = praca fizyczna/ duże przeładunki/
Prawo jazdy kategorii B

Zainteresowanych proszę o kontakt Tel: 601551481 lub mailowy: cms@cms.jgora.pl
Kategoria
Region
jeleniogórski
Tel.(kontakt)
Informacje o ogłoszeniu
Numer ogłoszenia: 1532001
Data dodania: 20 lutego 2019
Data ważności: 6 marca 2019

Inne w kategorii Praca > Dam pracę

Dodaj ogłoszenie
© 2002-2019 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONEHydraulik | Napisz do nas | Redakcja