R E K L A M A
Zobacz także
Portal Walbrzyszek.com - Wałbrzych Ogłoszenia Jelenia Góra Ogłoszenia Legnica Ogłoszenia Świdnica Ogłoszenia Wrocław

Poniedziałek, 22 października 2018.5399 ogłoszeń w 5 regionach i 86 kategoriach.Czytających: 8303.Dodaj ogłoszenie | Zaloguj

Kategorie ogłoszeń

Operator produkcji

Grupa Work Service działa od 1999r i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Operator produkcji foteli samochodowych – również dla PAR!

Miejsce pracy: Bor u Tachova, Czechy

Obowiązki:

- montaż stelaża samochodowego
- uzupełnienie fotela o kable i rury
- naciąganie skóry na fotel (stanowisko tapicerskie)
- czyszczenie i pakowanie fotela w folię
- dbałość o miejsce pracy

Wymagania:

- dyspozycyjność do podjęcia pracy w najbliższym terminie
- mile widziane doświadczenie w branży automotive
- wysoka motywacja do pracy
- chęć przeprowadzki za granicę na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

- wynagrodzenie około 3500- 4000 zł netto/ miesiąc
- bezpłatne zakwaterowanie
- czeską umowę o pracę na 1 rok z możliwością przejścia
pod firmę Klienta
- darmowy posiłek w trakcie dnia pracującego
- 20 +5 dni urlopu płatnego
- pomoc w załatwieniu formalności
( badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.)
- opiekę polskojęzycznego koordynatora

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[a]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Kategoria
Region
wałbrzyski
Tel.(kontakt)
Zdjęcia
Informacje o ogłoszeniu
Numer ogłoszenia: 1510098
Data dodania: 12 października 2018
Data ważności: 26 października 2018

Inne w kategorii Praca > Dam pracę

Dodaj ogłoszenie
© 2002-2018 Wałbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONEHydraulik | Napisz do nas | Redakcja